Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan fiú vagy lány,...

Van itt olyan fiú vagy lány, aki még szűz és elmúlt már 18?

Figyelt kérdés
Csak mert én lány vagyok, kíváncsiságból kérdezem. És ha te még az vagy, mi az oka? Nem akarod még elveszíteni, nem jött még el a megfelelő partner? És nem érzed rosszul magad miatta? Kérlek, kort és nemet írjatok! Köszönöm!
2012. szept. 29. 23:01
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Egyébként, tényleg csak kíváncsiságból kérdeztem, azt, hogy: "Nem érzed rosszul magad miatta", csak arra értettem, hogy nem szoktad-e kellemetlennek érezni, ha esetleg kérdezik, mert sajnos engem gyakran idegesítenek vele. Mondjuk, különösebben engem sem érdekel a véleményük. Szerintem mi vagyunk a normálisabb fajta! :)
2012. szept. 30. 22:33
 22/40 anonim ***** válasza:

Igen mi vagyunk normálisak :)

Amúgy egyáltalán nem zavaró.Aki meg cikinek gondolja,az mehet is a francba.Úgy sem érti meg,ráadásul majd elvesztésnél nagyon jó érzés lesz,hogy olyan valakinek adtuk oda akit szeretünk és abban a korban amikor már felfogjuk a jelentőségét :)

Ezt fiúként írom

2012. szept. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

Miért árulod el az igazat? Felesleges. Mert az emberek gonoszak, és ha azt mondod az vagy, kinevetnek, vagy nem hiszik el.


Persze, hogy te vagy a normálisabb fajta, nem pedig az, akinek semmi boldogsága az életben, csak a szex.

Ezek az emberek szegények a lelkükben, ezért sajnos csak a testi kapcsolat teszi őket boldoggá. Vagy csak próbálja ezt hinni.

2012. szept. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Utolsó, hát igen. Ez a világ már csak ilyen. Őszintén szólva, azt szoktam mondani, ha esetleg megkérdezik tőlem, mert sajnos vannak ilyen lüke emberek, hogy "Közöd?" Vagy: "Köz vagy érdek?" Én azért szeretnék őszinte lenni, magamat adni, ebben a mostani szégyen világban sajnos, hogy ezt kell írjam. Rossz felé haladunk, nagyon rossz irányba, mi normálisabbak kevesebben vagyunk, sajnos! :(
2012. okt. 1. 03:14
 25/40 anonim ***** válasza:
Én 18 vagyok, lány és szűz. Az oka, hogy nem nagyon pasiztam, nem jártam szórakozni gimi alatt, de ez elég ellentétes azzal, hogy viszont nagyon szeretek öltözködni, modellkedni és tudom, hogy tetszem a fiúknak. Most már úgy vagyok vele, hogy ha lesz olyan, akihez vonzódom, megteszem vele és elkezdek tapasztalatot gyűjteni. Az "első szerelem" dologból már kinőttem.
2012. okt. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim válasza:
100%

34 éves koromig szűz voltam. Ez a ciki. Pedig csinos nő vagyok, csak visszahúzódó, meg elszaladó. Aztán jött valaki, aki utánam futott és nem hagyott elbújni. Bánom-e, hogy eddig vártam? Nem. Őt akartam, ilyen férfiről álmodtam. Ha tizenévesen találkozunk, mi akkor is működtünk volna. Persze sajnálom, hogy nem találkoztunk korábban.

Hogy pusztán azért feküdjek le valakivel, hogy ne legyek szűz, az is egy megoldás lett volna, de én ebben sohasem gondolkodtam. Különösebben nem éreztem, hogy szarabb, másodrendűbb ember lennék, mert nem szexelek. Aki így érzi, az inkább veszítse el szerelem nélkül, mint hogy frusztrált, szorongó, besérült emberré váljon, aki aztán alkalmatlan egy normális, szívet-lelket melengető párkapcsolatra.

2012. okt. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

20 éves vagyok,és szűz.

De én nem vagyok rá büszke,mint sok szűz,hanem inkább kicsit szégyellem,főleg,hogy szinte minden barátnőm,csoportársam élt már nemi életet.Nem is vagyok így igazi nő.Rosszul érzem magam miatta,és szánalmasnak.

Sajnos még sosem jött olyan srác akivel kölcsönösen azt éreztük volna,amit kell.

2012. okt. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem vagy szánalmas, tudod hány fiút hallottam, akik szinte minden estére más csajt szereztek maguknak esti "partyra"? Hogy azt mondták rám, mert engem is fel szerettek volna szedni, csak nem tudtak ugye, hogy kár, hogy én nem vagyok ilyen könnyű lány, mondjuk hosszú kapcsolatra akkor semmiképpen nem kellenék és egyszer egy srác még kezet is fogott velem, hogy gratuláljon, hogy még szűz vagyok, akkor voltam 16. Tényleg, ezek az esetek valahogy kitörlődtek az emlékeimből, pedig volt ilyen is! Szóval, a srácok lehet, hogy jónak tartanának egy numerára, ha olyan lennél, de tisztelik még páran a szűz lányokat, szerencsére! Mi megbízhatóbbnak hatunk, ezért talán könnyebb lesz jó párkapcsolatban élni. Persze, ez csak egy feltételezés, de szerintem így van még azért itt-ott, nem is kevés helyen.
2012. okt. 2. 01:20
 29/40 anonim ***** válasza:

Én nem akarok nem szűz lánnyal összejönni :) de szerencsére úgy látszik, tetszem egy szűz 18 éves lánynak és ő is nekem :$ (20 vagyok és én is szűz)

Lehet, hogy vele fogjuk elveszíteni, együtt :)

2012. okt. 2. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Kérdező és Te miért vagy még szűz, vagy titok?

#10

2012. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!