Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ciki, ha 14...

Szerintetek ciki, ha 14 évesen nem leszek szűz?

Figyelt kérdés
Mert van egy fiú, akivel járok, de leakar velem feküdni (ő nem ilyen megdugom aztán otthagyom fiú)hanem komolyan gondolja a kapcsolatot, és ....ezen gondolkozok, hogy elég nagy k*vának néznének, ha kitudódna, hogy nem vagyok szűz!:l nem?! ti mit gondoltok..nagyon őszintén, mert ez egy életre szóló élmény, ésnagyon fontos!:)) köszi előe is:D

2012. szept. 24. 21:32
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nem is, őszintén szólva a bnőm erölteti a dolgot, ....ő nagyon "érdekes" egy lány..nah m1! Mert, ha igazán szeret a fiú, akkor nem hagy ott ha megmondom, hogy én még bőven nem akarok lefeküdni senkivel, min. 3 év múlva!
2012. szept. 24. 22:02
 22/24 anonim ***** válasza:
Lefekszel vele és másnap a suliban ez lesz a téma, na ez is megvan. A haverjai előbb tudják meg mint ahogy majd elmegy!
2012. szept. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
2hét?ennyi idő alatt nem ismerhetted meg eléggé.Várj még minimum egy fél évet. 14 évesen nem olyan gáz h nem vagy szűz,de még várj egy kicsit.A barátnőddel pedig ne foglalkozz mert neki semmi köze es nem eröltetheti a dolgot hisz ez a te döntésed.Remélem segitettem!:)
2012. szept. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
igen!
2012. szept. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!