Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ciki, ha 14...

Szerintetek ciki, ha 14 évesen nem leszek szűz?

Figyelt kérdés
Mert van egy fiú, akivel járok, de leakar velem feküdni (ő nem ilyen megdugom aztán otthagyom fiú)hanem komolyan gondolja a kapcsolatot, és ....ezen gondolkozok, hogy elég nagy k*vának néznének, ha kitudódna, hogy nem vagyok szűz!:l nem?! ti mit gondoltok..nagyon őszintén, mert ez egy életre szóló élmény, ésnagyon fontos!:)) köszi előe is:D

2012. szept. 24. 21:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még nem kéne ilyeneken gondolkodnod. Majd akkor feküdj le valakivel, ha őszintén szereted, mert meg fogod bánni, ha olyan sráccal fekszel le, akit nem is igazán szeretsz. Főleg akkor bánod majd, ha pár év múlva találsz egy srácot, akivel szívből szeretitek egymást. Én biztos nem vállalnám be a helyedben.

én 17 voltam mikor elvesztettem

2012. szept. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
95%

Szóval 14 éves vagy és 2 hét után már azon gondolkozol hogy lefeküdj e a barátoddal?

Hát szerintem ne tedd meg,szerintem korai!!!

2012. szept. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
A 14 éves gyerek nem érett a nemi élethez se testileg ,se lelkileg..nem tudnád elviselni a traumákat amik bekövetkezhetnek az aktus után, és ezt rohadtul saját tapasztalatból mondom.. érdemes várni..főleg 2 hét járás után..ne viccelj..
2012. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
2 hete de már dugni akarsz vele? És csak 14 vagy. Te jó Isten, hová fajul a világ...
2012. szept. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Énse vagyok ilyen megdugom aztán otthagyom típus...Szombat este ráérek...
2012. szept. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Tudom h gáz, csak van egy barátnőm és az mondta h tegyemmeg, mert senkinek semmi köze h mit csinálok, de én mondtam neki h héé csak14 vagyok és ez gáz! igaz h a mai világ fele már 12 évesen nem az, de...akkor is..és.....igaza van aki azt mondta h gáz,csak erősítésre vártam megh a barátnőmis felfogja h nekem van igazam!
2012. szept. 24. 21:42
 17/24 anonim válasza:
100%
2 hete?:O És már le akar fektetni? Hát aranyom, ő se a kedves mosolyod miatt van veled:) Hidd el a pasik kigyűrtek oda kell figyelni rájuk, és ha 100 %-ban hiszel benne, akkor se hidd el. 14 éves vagy...a szüzzeség egy kincs, ami csak a tiéd, annak add oda akit valójában szeretsz..Nem holmi jött-menttel feküdj le először. Tudom, hogy kíváncsi vagy. De masztizz helyett. Ráérsz még..Az én párom 1,5 évet várt rám..Tudtam vele úgy játszani, hogy engem kívánjon, ne mást de közben éreztessem, hogy kell nekem. 14 évesen ha pasit akarsz, akkor éld ki magad szerelemből, de majd csak később gondolkodj a szexualitáson. Hidd el nekem:) Később megbánod.
2012. szept. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
100%
Jah és egyáltalán nem ciki 14 évesen szűznek lenni. Ha a barátnőd elhagy, akkor nem is volt igazi barát. A te életed, meghallgathatsz mást, átfontolhatod, de legyél már határozott!:D
2012. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Mert igazáól eszem ágába sem jutott lefeküdni, még azon is gondolkoztam, hogy járni akarok-e vele, hisz 14 vesen ink a tanulásra kéne koncenrálni, de aztán elkezdtünk járni, és...de nem fekszem le vele ez 100% és köszi mindenkinek!
2012. szept. 24. 21:50
 20/24 anonim ***** válasza:
2 hét az egyáltalán nem sok, ebből még nem fogod tudni, hogy "megdugom aztán otthagyom fiú-e". Ne feküdj le vele SEMMIKÉPPEN, max 1 év után.
2012. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!