Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az üldözési mánia és a szüzess...

Az üldözési mánia és a szüzesség elválaszthatatlan jó barátok?

Figyelt kérdés

Linkeljetek csak 1 olyat, ahol valaki gáznak, cikinek tartja egy tizenéves szüzességét, mert nem láttam egyet sem.

Mégis mindenki azt mondja, hogy "a sok hülye cikinek tartja"...

Ellenben a szüzek mindenkit lehordanak, akinek már volt testi kapcsolata, hogy így ribanc, meg úgy qrva, azt hiszi, nagyobb tőle, meg majd terhes lesz, vagy nemi beteg, stb. Ők meg okosak meg ügyesek, mert várnak az igazira, aki a semmiből majd egyszet becsönget az ajtón.. Na mindegy. Én nem bántok senkit. De meg kell nézni, kik foglalkoznak mindig másokkal, az ellenoldalról még sose láttam ide jönni kötekedni. Ennek ellenére szentül meg vannak győződve, hogy lenézik azt, aki szűz... Pedig a kutya se foglalkozik velük, ők fújják fel, és verik nagy dobra.

Értelme?



2012. aug. 27. 21:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
most komolyan, nem mindegy? :D had higgyen mindenki, amit akar.... aki szűz, örüljön neki, aki meg nem, az élvezze :D
2012. aug. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne minden kérdésnek ugyanaz a vége, na meg a válaszok... Akkor nem érdekelne. Csak már unalmas ez a ciki-nem ciki téma...
2012. aug. 27. 21:54
 3/13 anonim ***** válasza:
igen az. de azoknak akik életüknek ebben a szakaszában vannak, nem unalmas. sőt, most mindennapjuk erről szól. ez az oldal pedig ezért van, többek között, h itt megkérdezzék és kibeszéljék.
2012. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jah... csak hülyén néz ki, hogy egyesek itt nyüglődnek, hogy támadják meg lenézik őket. Azt szó nincs erről, sőt, pont, hogy fordítva van:-D
2012. aug. 27. 22:06
 5/13 anonim ***** válasza:
:) hát igen. de egyszer ők is átkerülnek a másik oldalra. én mondjuk nem emlékszem, h valaha bárkit is lenéztem volna. akár régen, akár most. törődne mindenki magával.... :)))
2012. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tisztázzuk, hogy nem azzal van bajuk, hogy szüzek, hanem, hogy nem tudnak ellene tenni.
2012. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az egy dolog. Csak azzal nem lesznek előrébb, ha a másikat ócsárolják, aki szexuális életet él, hogy az milyen egy rosszéletű...
2012. aug. 27. 22:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Tudod van az a híres magyar mentalitás, hogy a szomszéd tehene is dögölne meg.
2012. aug. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%

Bármilyen olyan oldal, ahova nem informatikusok, aggszüzek és erkölcsös emberek járnak. Ha szóba kerül a szüzesség még lányoknál éppen tolerálják, ott inkább a többi lány szokta őket cukkolni, de az már nagyobb részben irigység a részükről, egy fiúnál viszont teljesen más.


Aki 18 éves kora felett szűz, az az esetek 90%-ában AKARJA, de NEM TUDJA elveszíteni és csak nagyon ritka az, amikor vallás vagy hiperromantika miatt maradt szűz. Még ha sokszor ez jobban is hangzik a külvilág felé vetítve, ahogy itt is olvasható sokszor, hogy huszonéves szüzek írják, hogy lett volna kivel, de nem jött össze nekik.


Olyan nincs. Olyan nincs, hogy elmész egyetemre és egyből orgiákba csöppensz. Olyan nincs, hogy elmész egy szórakozóhelyre és egyből rád másznak a lányok. Olyan nincs, hogy leszólítasz egy lányt és egyből elmegy veled, maximum ha PUA vagy, de egy ilyen idős szűz még egy ÁTLAGEMBER szociális képességeit sem üti meg. A lányok megérzik, bukta van. Ráadásul ahogy mennek az évek, egyre gátlásosabb lesz az ember. Az egyetlen lehetőség, hogy egy még mozogni képes részeg lány rámászik és ettől talán megjön az önbizalma. De akkor sem lesz Cassanova, de már bátrabb lesz valamivel és talán élete során lehet akár 3-4 partnere is, mire megnősül.

2012. aug. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

En ebben a kerdesben abszolut mertekben csatlakozok frette-hez: igazabol mindenkinek inkabb a sajat haza tajan kellene sepregetnie. Persze ez naiv gondolat, mert tudjuk nagyon jol, hogy az emberek nem ilyenek...:)


A szexualitas igazabol mindenkinek a maganugye kellene, hogy legyen, megis ez talan az a tema, ami a vilagon a legjobban erdekli az osszes embert, sokszor kivancsiak a masik intim dolgaira.


Amirol te irsz, kerdezo, egyebkent a racionalizalas tipikus esete: ha valaki masokat tamad, valoszinuleg igy probalja a sajat helyzetet akar onmaga szamara is termeszetesnek es igaznak beallitani. Vagyis: en vagyok a normalis, hogy meg szuz vagyok, mindenki mas meg rosszul csinalja, kieg, elhasznalodik, vegigmegy rajta a varos, stb. stb.

A masik tabor persze erre visszatamad: nem igaz, en vagyok a normalis, mert en legalabb elem az eletem, kielvezem, amit lehet, kihasznalom a lehetosegeket.


Orok harc lesz belole, de egyik oldal sem birtokolja az abszolut igazsagot.


A megoldas tehat: mindenki a sajat dolgaval torodjon, a sajat eletet vezesse, epitse fel ugy, ahogyan o jonak latja es tartsa tiszteletben, hogy masok esetleg mashogy kepzelik az eletet, mint o.

2012. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!