Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az üldözési mánia és a szüzess...

Az üldözési mánia és a szüzesség elválaszthatatlan jó barátok?

Figyelt kérdés

Linkeljetek csak 1 olyat, ahol valaki gáznak, cikinek tartja egy tizenéves szüzességét, mert nem láttam egyet sem.

Mégis mindenki azt mondja, hogy "a sok hülye cikinek tartja"...

Ellenben a szüzek mindenkit lehordanak, akinek már volt testi kapcsolata, hogy így ribanc, meg úgy qrva, azt hiszi, nagyobb tőle, meg majd terhes lesz, vagy nemi beteg, stb. Ők meg okosak meg ügyesek, mert várnak az igazira, aki a semmiből majd egyszet becsönget az ajtón.. Na mindegy. Én nem bántok senkit. De meg kell nézni, kik foglalkoznak mindig másokkal, az ellenoldalról még sose láttam ide jönni kötekedni. Ennek ellenére szentül meg vannak győződve, hogy lenézik azt, aki szűz... Pedig a kutya se foglalkozik velük, ők fújják fel, és verik nagy dobra.

Értelme?



2012. aug. 27. 21:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
ámen. én meg veled értek egyet Gábor :D
2012. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
14:42 igazad van teljes mértékben...:-)
2012. aug. 28. 18:37
 13/13 anonim válasza:
igen láttam őket sörözni tegnap a pábban
2012. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!