Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A szüzesség mai fogalma,...

A szüzesség mai fogalma, igaz? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

A szüzességet már legtöbben, fiatalon, úgy kezelik, mint valami redvás betegséget, hogy azonnal el kell veszteni.(többség, tisztelet a kivételnek)

Véleményeket kérnék, egyetértetek ezzel, vagy sem?

Igen vagy Nem? indokot is írhattok, köszönöm előre is a válaszokat


2012. aug. 25. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet.
2012. aug. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hülyék kíméljenek* ezt lehagytam, vélemények érdekelnek:)
2012. aug. 25. 18:31
 3/8 A kérdező kommentje:
esetleg aki nem ért egyet, cáfoljon rá, vagy indokoljon
2012. aug. 25. 18:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem a szüzesség elvesztése volt a fontos, hanem az, hogy szeretkezhessek a szerelmemmel. A szüzesség elvesztése az meg vele járt :D És nem éreztem különbnek magam, hogy már nem voltam szűz.
2012. aug. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
18:41el egyetértek,és még annyit hozzáteszek sajnos a tinik 90%ának fogalma sincs az egészről,bírkaként és menőzésből kefélnek,és fogalmuk sincs az igazi értékekről,érzésekről,az igazán jó szeretkezésről,ezenkívül 8% nem is csinálja 12.-16. éves gyerekként
2012. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lányoknál ez nem jellemző, inkább a fiúknál, náluk is inkább 18 fölött.
2012. aug. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet. Indoklás? Hát...egyszerűen nem így van. Én gyerekkoromban(jó, nem annyira az, de hogy érződjön különbség a 12-13 éves és a 15 éves énem között)elképzeltem valamit, és azt még mindig úgy szeretném. Majd lesz egy fiú, majd járni fogunk, és majd vár rám. Mondjuk úgy 17 éves koromig legalább(már ha addig lesz pasim...pff) Ha nem vár, akkor sírok, de tudni fogom, hogy nem érdemli meg. Ez a terv. Ez nyilván fog majd egy kicsit változni, de azért szerintem nem alapjaiban véve.

15/L

2012. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem igaz.

Miért?

Mert pl te sem kezeled így. És még van itt pár szűzmária, aki szintén nem.

A többiek? Hidd el, hogy ők sem. Csak nem tudjátok felfogni, hogy nem a szüzesség elvesztése a cél, hanem együtt lenni a párjával, szeretkezni, 100%-ban egymásé lenni.

De a szentfazekaknak kívűlről ez így néz ki:

"de hülyék, azt hiszik, menőbbek lesznek, ha már nem szüzek, pedig ez milyen ciki... nézd már, szexel, nincs benne semmi tartás..."

2012. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!