Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Csak kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Már majdnem 1 éve járok a barátommal. Én 15, ő pedig 18. Egyáltalán nem erőlteti a szexet. Ő is szűz és én is. Teljes mértékben megbízunk egymásban. Mivel figyelembe veszem azt, hogy férfiból van, 18 éves és szűz arra gondoltam, hogy az 1 éves évfordulónkon lefekszem vele. Az az igazság, hogy szeretném ezt az egészet. De van még egy bibi.A korom !!! Ez irtóra zavar. Megszeretném várni, még betöltöm a 16-ot, de tudom azt, hogy a barátomnak nehéz visszafognia magát. :) (akármennyire is leplezi) Véleményt kérek...:)

2012. aug. 25. 14:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem 15 évesen már lefeküdhetnél vele, nincs azzal se semmi baj... De persze ha szeretnéd és neked úgy jobb, várd meg, amíg 16 leszel. 1 éves évfordulós ajándéknak szerintem az tökéletes lenne mindkettőtöknek... :)
2012. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy hogy 15 vagy 16 éves vagy. Ha elég éredt vagy és kívánod a szexet akkor csináljátok nyugodtan. Gondolom azért ennyi évesen már nem lesztek olyan felelőtlenek hogy nem védekeztek. Szerintem nincs semmi akadálya.
2012. aug. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szereted, meg ö is téged akkor feküdj le vele. De ha biztos vagy benne hogy nem csak a szexre utazik. Mert nagy csalodäs lesz ha utäöa otthagy
2012. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ajándékként tekintesz a szüzességedre, amit valamilyen alkalomból odaadsz, akkor nem vagy felnőve a kérdéshez. Várj még. Mivel a korod téged is zavar ez komoly akadály lehet az első együttlétkor...
2012. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Fehersrac: Egyáltalán nem így tekintek a szüzességemre.Lehet, hogy 15 vagyok s még gyerek, de van méltóságom és büszkeségem.
2012. aug. 25. 16:20
 6/11 A kérdező kommentje:
... és semmiképp sem tekintek úgy a szüzességemre, mint egy ajándékra. Nekem ez egy szent dolog.
2012. aug. 25. 16:21
 7/11 anonim ***** válasza:

A kérdésed nem ezt tükrözi:

"arra gondoltam, hogy az 1 éves évfordulónkon lefekszem vele."


A szex - főleg az első alkalom - nem köthető dátumhoz. Nem ajándékként kell lefeküdni valakivel egy előre megadott napon, hanem majd ha készen állsz rá, mert ha készen lennél, akkor nem kérdeznéd meg itt, hogy "Szerintetek mit csináljak?". Akkor tudnád és nem lennél ilyen bizonytalan. Csak egy gyerek gondolkodik és cselekszik ilyen időzítetten.

2012. aug. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt szeretném, hogy ez egy különleges alkalom legyen, és emlékezetes. És én arra gondoltam, hogy így tökre romantikus lenne, meg minden. De ez csak egy spontán gondolat volt. Egyébként ezt én is így gondolom... tökre igazad van. Még gyerek vagyok.
2012. aug. 25. 16:29
 9/11 anonim ***** válasza:
azzal nincs baj, hogy romantikus akarsz lenni, de ezzel az időzített szexszel elrontod az egészet. Előtte egy héttel már ezen fog járni az agyad, mit csinálj, mennyiszer, hogyan és annyira rá fogsz görcsölni, hogy minden lesz, csak romantikus nem. Még ne erőltesd, de ez csak az én véleményem...
2012. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fehersráccal értek egyet,és még annyit hozzátennék,hogy szerintem baromi korai 15 évesen,ilyen idősen nem hogy mély érzelmeid sincsenek tehát érzelmileg erre nem vagy kész de mentálisan és lelkileg is éretlen vagy,gondolkodj el rajta 15 vagy még csak 1 év,itt kérdezed meg és nem a többit kell követni,közel nem vagy még a felnőttséghez
2012. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!