Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Csak kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Már majdnem 1 éve járok a barátommal. Én 15, ő pedig 18. Egyáltalán nem erőlteti a szexet. Ő is szűz és én is. Teljes mértékben megbízunk egymásban. Mivel figyelembe veszem azt, hogy férfiból van, 18 éves és szűz arra gondoltam, hogy az 1 éves évfordulónkon lefekszem vele. Az az igazság, hogy szeretném ezt az egészet. De van még egy bibi.A korom !!! Ez irtóra zavar. Megszeretném várni, még betöltöm a 16-ot, de tudom azt, hogy a barátomnak nehéz visszafognia magát. :) (akármennyire is leplezi) Véleményt kérek...:)

2012. aug. 25. 14:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal. Ha itt kérdezed meg az már önmagában azt tükrözi, hogy bizonytalan vagy a dolgodban, ami nem jó. Egy előre kitűzött dátum? Ilyen nem létezik :) Szerintem még érzelmileg fiatal vagy ehhez. (és egyáltalán nem bántásnak szánom) Ez majd megtörténik, nem fogsz rajta ennyit agyalni. Érezni fogod úgyis .. és főleg nem fogod így előre eltervezni. Szerintem várj vele még. 17/L
2012. aug. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!