Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megéri elveszíteni a szüzesség...

Megéri elveszíteni a szüzességet egy csúnyább lánnyal?

Figyelt kérdés

Azt ajánlják a neten ilyen csajozással foglalkozó oldalak, hogy minél előbb veszítsd el 1. Megtapasztalod, ezután szebb lányokat sem emelsz majd piedesztálra. 2. Magabiztos leszel.

Ez igaz? Nem adtam eddig alább az igényeimet csak gyönyörű csajokkal ismerkedtem, mindig elutasítást kaptam. 18f


2012. szept. 10. 21:40
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan kapcsolatom 20 éves koromban, hogy a srác 24 éves volt és bizony szűz. Én már akkor 2 éve nem voltam az és meg kell hogy mondjam, hogy a szűz srác ügyesebb volt először, mint az előző tapasztalt pasijaim... Ha nem mondta volna, hogy szűz, akkor nem gondoltam volna egy percig se róla.. És engem egyébként sem zavar. Ha normális lányt szeretnél, nem plázapics@t meg hasonlókat, akkor az a lány nem fogja bánni, ha esetleg meg kell tanítania neked dolgokat és neked se legyen ciki. Két értelmes, érett embernél ez nem gáz.

De persze ha neked már dughatnékod van, akkor keress valami csajt azt' döngesd meg! Nekem aztán mindegy :)


25/L

2012. szept. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz.


A reakcióidból nekem egy idiótának tűnsz, ha emellé még indokolatlanul magas az önbizalmad, akkor kész a diagnózis arra, hogy miért nem állnak veled szóba a szebb lányok. Azonban vigyázz, nem biztos, hogy aki szerinted csúnyább az hülye is, és bejön neki ez a stílus.

2012. szept. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 TOMAtm ***** válasza:
neked ebben a korban még a mennyiségre kell menni nem a minőségre.
2012. szept. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Én tapasztaltabbnak gondolom magam, mert volt már többször szerencsém szűz lányokhoz. (és nem szűzekhez is)Az a véleményem: Az erotika és a (szerelem)sokkal kevésbé függ össze a szépséggel (többek között azért is, mert ez nagyon szubjektív dolog), mint ahogyan azt az ember a vágyai ébredésekor gondolja. De olyan lánnyal lesz nagy élmény az első (és a 110. szex is!), akire vágysz, akinek a megérintésétől remeg a lábad! De ez nem feltétlenül a szépségen múlik!
2012. szept. 15. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
csak akkor dugjál rusnya lánnyal, ha tüzelsz, mint a kutya.CSAK HA NAGYON, DE NAGYON KANOS VAGY! addig viszont próbálj meg jó csajokkal szexelni;).
2012. szept. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!