Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megéri elveszíteni a szüzesség...

Megéri elveszíteni a szüzességet egy csúnyább lánnyal?

Figyelt kérdés

Azt ajánlják a neten ilyen csajozással foglalkozó oldalak, hogy minél előbb veszítsd el 1. Megtapasztalod, ezután szebb lányokat sem emelsz majd piedesztálra. 2. Magabiztos leszel.

Ez igaz? Nem adtam eddig alább az igényeimet csak gyönyörű csajokkal ismerkedtem, mindig elutasítást kaptam. 18f


2012. szept. 10. 21:40
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Hát volt már sok szűz pasi ismerősöm és egyik sem volt ettől nyúlbéla. Sőt volt pasim is szűz és nem is gondoltam volna róla.
2012. szept. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:

Nem! Ha lesz egy olyan rossz élményed mint nekem akkor utána lehet le is mondasz a nőkről.


25F

2012. szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
22 es válaszoló, megosztanád a rossz élményed? lehet akár privátban is köszi
2012. szept. 10. 22:17
 24/35 anonim válasza:
Kérdező ment egy hosszú privát, nem továbbadni. Kösz!
2012. szept. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Rendben. Kösz a válaszod neked is, meg a többieknek is!
2012. szept. 10. 22:27
 26/35 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhet egy csúnya csaj!
2012. szept. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
44%
Én túl akartam lenni rajta, és szerintem igen, megéri. Egy nagy kő esik le az ember szívéről. Tetszik vagy sem, ki nem mondott társadalmi elvárás, hogy egy 18 éves férfi ne legyen már szűz.
2012. szept. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
17 évesen vesztettem el a szüzességem, egy lánnyal aki már koránt se volt szűz viszont azt tudta hogy én igen, ezért tanított minden félére ő is meg én is nagyon élveztem, és sokkl jobb "kezdőnek" lenni és azt hallani hogy ezt ne így csináld hanem úgy mert úgy jobban szeretem és utána egy nagyon jó voltál-t hallani mint mint megdugni egy nőt (aki ránézésre nem is tetszik) és a szex minőségéről ne is beszéljünk és azt hallgatni hogy micsoda pancser vagy.... jha és mégvalami... az első sex nagy hatással lesz a többire is tehát béna első partner--> szinvonal alatti minőséget produkálsz...
2012. szept. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Lúzer vagy.
2012. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Csak olyannal érdemes túlesni az elsőn akinek számítassz, szeret téged. Az nem fogja azt mondani h pancser vagy meg lenézni azért mert szűz vagy. Viszont ha csak úgy megdugsz egy "csúnyább lányt" attól még ugyan úgy kezdő leszel és ha elbaszol valamit, nem tudhatod h hogy reagál. Lehet h sárbatiporja a maradék kis önbecsülésed is
2012. szept. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!