Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges, hogy nem feküdt...

Lehetséges, hogy nem feküdt le vele?

Figyelt kérdés
Barátomhoz járt házhoz egy tanárnő tanítani.30 éves de ilyen 19,20nak kinéző kis k... volt aki a pénz miatt ment oda.Barátom 16 éves volt,2 hónapig elvoltak.Én ugy tudom,hogy lefeküdt vele,de nekem azt mondta nem,csak orál.Na,én lefagytam,hogy nem és azt mondta:sok fiú nem birta volna ki,sőt egy sem,hogy ott a nő és semmi.. Persze a végére ebből nagy botrány lett,rendőrség stb. :S
2012. szept. 5. 08:30
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
szóval én szűz vagyok,csak beszélgettünk,és láttam szégyelte is magát. :S
2012. szept. 5. 08:31
 2/13 anonim válasza:
mit akarsz ettől a pasitól? az orál is megcsalás... tudod ki maradna egy ilyen gyökérrel,aki ráadásul ilyen balhés is... keress magadnak egy rendes embert,mert egy ilyen kis gyökér nem érdemli meg a szereteted.
2012. szept. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hogy került oda a rendőrség? Miért lett ebből botrány?

Amikor ez történt ti együtt voltatok? Ha nem, nincs ebben semmi durva.

2012. szept. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
jaj ,nem dehogy nem jártunk egy egy éve történt.. A rendőrség pedig,úgy,hogy a csaj pénz miatt járt házhoz szülők meg kiakadtak és feljelentették vagy valami ilyen..
2012. szept. 5. 08:44
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha együtt voltatok már akkor, tehát ha barátnője voltál a történtekkor, akkor én is azt mondom, hogy nem maradnék vele, mert bármikor elcsábulhat.

Azt én sem értem miért lett belőle rendőrségi ügy, egy 16 éves már bármikor szexelhet, nem ütközik törvénybe.

2012. szept. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
-egy. Na nekem pár napja azt mondta,hogy szűz. És nekem fura volt,hogy a tanárnővel volt.és szűz.. O.o
2012. szept. 5. 08:45
 7/13 anonim ***** válasza:
ha csak orál volt, akkor szűz
2012. szept. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
tudom :D csak arra lennék kiváncsi,hogy nem hazudott e hogy az és közben lefeküdtek..
2012. szept. 5. 08:46
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha már most nem bízol benne, akkor szerintem ne járj vele.
2012. szept. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nem lehetséges.
2012. szept. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!