Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A legjobb barátommal vesztette...

Jetizso kérdése:

A legjobb barátommal vesztettem el a szüzességem az gáz?

Figyelt kérdés

Amúgy imádom őt de teljesen mást képzeltünk el az első alkalomról csak kicsit becsiccsentetünk (nem voltunk részegek) és a zene meg a hangulat meg minden rávitt minket.

Amúgy már előtte is smároltunk meg minden de csak hülyeségből és tényleg csak barát ként gondolunk egymásra. 16 évesek vagyunk.



2012. aug. 27. 01:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Gekkokának teljes mértékben igaza van.

Sajnos nagyon sok a liberális fiatal, akik élvezik azt, ha állatok módjára viselkednek.

De mintha azt venném észre, hogy egyre több embernek lenne elege ebből. Egyre több velem egykorú gondolkodik komoly kapcsolatban, mint egyéjszakásban.

2012. aug. 29. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem baj, ha az ember kipróbál 1-2 dolgot, mielőtt lekötelezi magát.

Inkább éjük ki magunkat fiatalon (na nem 13-14 évesen), mint önmegtartóztatva, minden lehetőséget kihagyva élni, és később, házasságban, pár gyerek után kapcsoljunk, hogy hoppá, de akkor meg már késő (ezért sem tudom megérteni azokat, akik házasságig akarják tartogatni a szüzességüket... Bennük is ott lesz a kíváncsiság, milyen lehet egy másik emberrel szexelni, aki nem a férje/felesége. Aki ezt tagadja, az csak magát csapja be.)

(Nem azt mondom, hogy le kell feküdni mindenkivel, aki szembe jön az utcán. De ha az embernek nincs kapcsolata, 1-2 alkalmi dolog belefér, ahol nincsenek kötöttségek. Már csak tapasztalatszerzésként is. És most nem kimondott a szexuális tapasztalatra gondolok, hanem maga a helyzet, mint élettapasztalat...)

2012. aug. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Most már komolyan belezavarodok itt az érvelésekbe, miközben

barátság extrákkal, meg liberalizmussal dobálóztok.

Gondolkodjatok logikusan, a kérdező nem egy ribanc. Ő is elmagyarázta már, hogy jobb elveszíteni egy biztos baráttal a szüzességet, mint egy olyan emberrel, akiben nem is bízol. Két barátot is köthetnek érzelmek, pláne ha egy fiúról és egy lányról beszélünk.

Még mindig jobban járt mint a sok fiatal lány, aki itt sír, mert az évekkel idősebb barátja elhagyta pár menet után, akár hosszú ismeretség után is.


A szabadelvűségre pedig nem úgy kell tekinteni, mint maga a gonosz! Mindent lehet csinálni, csak ésszel! Aki leszpja a buliban a fiú brigádot, az nem szabadelvű, hanem egy idióta pcsa.

Ez szintén vonatkozik a drog használókra is!

Ha három ember azt mondja, ne igyál vizet, mert folyik, és az rossz, de te mégis megiszod, akkor már liberális vagy? Attól hogy valami nem társadalmilag elfogadott, nem feltétlenül rossz.

Szerintem aki fiatal, az élvezze az életet, és azt hogy még csak mérsékelt felelősség nehezedik rá. Belefér néha egy kis ivászat, bulizás, ne adj isten iszokhányok parti. Amíg az ember elég érett ahhoz, hogy felfogja a tetteinek milyen felelőssége van, csináljon azt amit akar!

Ha minden szexpartnereddel hónapokig ismerkednél, csaknem cölibátusi életet élnél, a mai világban...



Na de eltértünk a lényegtől, szerintem nem, nem gáz, hogy a barátoddal veszítetted el. Mellesleg barátok vagytok, tehát már huzamosabb ideje ismeritek egymást, nem egy tökidegennel történt, ami még jó is!

2012. aug. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

,,Ha minden szexpartnereddel hónapokig ismerkednél, csaknem cölibátusi életet élnél, a mai világban...,,

Na ne mondd!

Én egy évig jártam a barátnőmmel, mire odaáig érkeztünk. Tisztelem, és szeretem, nem dugókomaként tekintek rá.

Rendes, nem iszik, nem dohányzik, és egymás nélkül bulizni sem járunk el. Van saját baráti körünk persze.


Tiszteletreméltő erkölcsös hazafi lányka. tökéletesen megvagyunk a Retek Klubbos liberális agymosó életmód nélkül is. Abban a sorozatban már mindenki volt a másik anyjával, és ezt a modellt adják gyerekeknek főműsoridőben.

2012. aug. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Kihagytam, hogy Barátok közt bocsi, még nem ittam kávét. :)
2012. aug. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

ma 08:30

Annyira sz@r mégsem lehet, mert nyilván nézed, ha ilyen jól tájékozott vagy... xD

De akárhogy is van: Egyik fiatal sem szexelt benne 17 éves kora alatt, semelyik nem lett terhes, sem nemibeteg, figyeltem, ha nem volt náluk óvszer, inkább nem szexeltek.

Az érettebb korosztály valóban sokan kipróbálgatták egymást, de inkább az elcseszett HÁZASSÁGUK után... (Zsuzsa meg András pl elsők voltak egymásnak. Azt hova jutottak...)

Életszerű, talán túlerőltetett, de nehogymár ez mutasson rossz példát, mert semmi nincs benne.

A Mónika meg Balázs show sokkal durvább (megrendezett!) jeleneteket mutatott be, az már inkább volt rossz példa, nem kár, hogy már nincsen...

(Egy BK-néző, aki felvállalja:-P)

2012. aug. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"Amíg az ember elég érett ahhoz, hogy felfogja a tetteinek milyen felelőssége van, csináljon azt amit akar!"


Na de ez az, hogy sokan fel sem fogják mit tesznek. Egyszerűen nem ismerik fel tetteik következményeit, mert buta, éretlen a lelkük, mert nem az értéket kapták meg otthon, hanem a "azt csinálsz, amit akarsz, engem nem érdekel" felfogást és ezért elkezdték kiskirálynak érezni magukat. Könyörgöm olvassátok el A szépség szimfóniáját, legalább abból is tanulhatunk valamit. Régen egészen mások voltak a női szerepek. Egy kicsit vissza kellene térni azokba az időkbe, amikor a nők még nem akartak annyira egyenjogúak lenni, tisztelték a férfiakat, és a férfiak valóban férfiaknak érezték magukat és tisztelték a nőket. Erről is ír a könyvben, iszonyat jó!

2012. aug. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

gekkoka


Ez a rendszer nagyon jól ki volt találva, dédnagyapám asztalosmester volt, és jómódban tudta eltartani a családját.


Ugyebár megalakultak a feminista mozgalmak, egyenjogúsák, meg minden marhaság. Elkzdtek a nők is dolgozni, saját akaratból persze. Igen ám, de akkor dupla annyi fizetés is áramlik egy háztartáshoz. Hirtelen megemelték mindennek duplára az árát, és ott vannak, ahol voltak, sőt sokkal rosszabb a helyzet, és emiatt már a családra sem jut idő, mert mindenki pénzt keres...

Végezetül egy videó neked, mert te talán értékeled majd. :)

http://www.youtube.com/watch?v=BB108T4iLl8

2012. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Oh, köszönöm a videót! Ákost nagyra becsülöm és tisztelem! Bölcs ember, aki kimeri mondani azt, amit sokan a szőnyeg alá söpörnek. Ja persze, ilyenkor jönnek a rikácsoló majmok, hogy ne legyél már ilyen lelkizős meg olyan. A vicces, hogy pont azok mondják, akik aztán ha hazamennek, magukba fordulva lelkiznek. Nincs mit hozzáfűznöm Ákos mondanivalójához. Tökéletesen elmondja, ám egy dolgot még is megjegyeznék:


Dél-Magyarországon, ahol élek nagyon elszabadult a pokol már. Nevetséges, ezzel az erővel akkor mindenki megtehetné, hogy átmegy a szomszédba a barátjához és összefekszik vele. Mondjuk sokan meg is teszik. Ezzel még nem is foglalkoznék, de kiábrándító, hogy az ilyen normális srácok, mint mi, emiatt szívjuk meg. Csökken az értékes emberek száma, mert "mindenki ki akar rúgni a hámból", hogy majd megmutathassa: neki senki sem parancsol. Nevetséges önző világ ez, ahol paradoxonok uralkodnak, s azért, mert hagyjuk ezt, s legfőképp azért, mert "én megtehetem" felfogás uralkodik mindenütt. Ne nevezzen senki megkeseredett embernek ezekért a gondolatokért! Aki annak nevez, fogalomzavarban él: a tudatosság nem egyenlő a megkeseredettséggel! Én tudom mit szeretnék! Hálás is vagyok érte, mert ez egy csodás ajándék az élettől! :)

2012. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

Kedves válaszoló!

Egyáltalán nem gáz:D én is gondolkozok h a legjobb barátommal vesztem el,mivel akkor könnyebb lesz a 2.:D

Kipróbáltátok és kész:) ennyi belefér

Egyébként,milyen volt ha szabad kérdeznem?:)

2014. jan. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!