Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap vesztettem el a szüzess...

Tegnap vesztettem el a szüzességem lenne pár kérdésem, tudnál segíteni?

Figyelt kérdés

tegnap lefeküdtem a barátommal épp meg van de nagyon megkívántuk egymást ezért belevágtunk eléggé fájt ezért abba hagytuk maradtunk az orálnál.

normális hogy még most is néha úgy érzem bennem lenne?érzem ahogy feszül meg minden...

legközelebb már kevésbé fog fájni nem?hasznáétunk sikosítót meg volt hosszas előjáték mivel lehetne még kényelmesebbé tenni vagy tágítanom kéne magam?

és védekeztünk óvszerrel de ki akartuk próbálni gumi nélkül is úgy milyen érzés ezért kb 2 percig gumi nélkül csináltuk de nem élvezett el meg ilyesmi és mivel ugye ilyenkor sokkal kisebb az esély hogy ne legyek terhes,nem lehetek az?!


2012. aug. 24. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A gumi nélküliség (főleg fiatal srácnál) igen nagy felelőtlenség, még két percig is! Ezt hanyagoljátok!


A fájdalom pedig az ellazulás hiánya, ehhez bizony idő kell, sokat kell tanulni, össze kell szoknotok. Teljesen természetes ilyenkor. Nyilván szokatlan, hogy "beengedsz" valakit magadba, ez idegen érzés, természetes, ha egy picit görcsös vagy (még ha nem is érzed magad annak).

Fedezzétek fel egymás testét, ismerkedjetek, de a gumi nélküli játszadozásokat felejtsétek el nagyon gyorsan!

2012. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
35% az esélyed, hogy terhes vagy. Egyébként szép, hogy már az első alkalommal védekezés nélkül...
2012. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Korod?
2012. aug. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
18
2012. aug. 24. 21:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért fájt, mert nem lazultál el eléggé. Valami zavart vagy izgultál vagy stresszeltél. Nem kell semmit tágítani, csak el kell lazulni. Lehet hogy te akarod a szexet, de a tested valószínűleg még nem. "Őt" nem tudod átverni. Gumi nélkül meg ne csináld vagy védekezz másként...
2012. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én azért ezt megcáfolnám, nagyon ellazulva és felizgatva is van, hogy ha teljesen benyomom akkor fáj neki egy kicsit... :)

és nincs 25-30 centi :D

2012. szept. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Én azért ezt megcáfolnám, nagyon ellazulva és felizgatva is van, hogy ha teljesen benyomom akkor fáj neki "


Azt te meg honnan tudod, hogy el van lazulva??


Tudom, ő mondta. Ha ő akarja de a teste és a tudata nem mert még nem érett hozzá akkor feszült, akár hogy is erőlteti a lazulást. Ezt hívják tudatalattinak. Azt meg nem lehet átverni, hogy felnőttem és szexelni akarok.... Fél, mert nincs felkészülve, fél a terhességtől fél a fájdalomtól fél az ismeretlentől, mert a tudás általában lemarad az első szex mögött...

2012. szept. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha komoly a kapcsolat, szedj fogamzásgátlót, és akkor lehet gumi nélkül - én is azt teszem.

Első alkalommal nekem kevésbé fájt, mert igyekeztem ellazulni, szerintem te is tedd ezt! (Bár mindenki másképp érez, nekem a második alkalom egyáltalán nem fájt).

Kényelmesebbé csak azzal teszed, ha nem vagy feszült, és akkor minden rendben lesz egy idő után. (:

18/L

2012. szept. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!