Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 évesen vesztettem el a...

15 évesen vesztettem el a szüzességem. Korai volt?

Figyelt kérdés

Ez a kapcsolatunk elején volt, két évig voltunk még együtt. Nagyon korai volt? Hogy állnak ehhez a velem egyidős fiúk? Lehetséges, hogy valakinek ezért nem kellenék, mert ilyen fiatalon, már lefeküdtem valaki mással?

Tudom, hogy sokan még korábban elvesztik a szüzességüket, de én inkább a "normálisabb" rétegben ismerkednék, ahol ez nem feltétlenül gyakori.


2012. ápr. 5. 11:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem hiszem, hogy ez akkora probléma, főleg, hogy az írásodból nem tűnsz olyannak, aki már 80 fiúval együtt volt. Főleg, hogy 2 évig együtt voltatok a barátoddal, nem is az, hogy ilyen 1 hónapig tartó kapcsolat volt. Egy szó mint száz, szerintem nem lesz belőle sok gondod. Persze, majd ne ezzel indíts ismerkedésnél egyből. :)


18/f

2012. ápr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vártál vele túl sokat, de nem az számit, h hány éves voltál, hanem az, h te hogy érzed! Szted korai volt? Megbántad? Ha visszacsinálhatnád, máshogy cselekednél?

Nem hinném, hogy valakinek ezért nem kellenél! Főleg akkor nem, ha párkapcsolatban vesztetted el és nem egy egy éjszakás kaland során.

Véleményem szerint teljesen fölösleges dolog miatt idegeskedsz!

21/L

2012. ápr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
"Ez a ciki nem a faláb!:D" Amúgy sztem kicsit korai volt, de te tudod.
2012. ápr. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel feltetted ezt a kérdést az volt.
2012. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
TOTÁL LESZARJÁK, HOGY KI, MIKOR, HOL, MILYEN HELYZETBEN BASZOTT MEG!
2012. ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Lehetséges, hogy valakinek ezért nem kellenék, mert ilyen fiatalon, már lefeküdtem valaki mással?"


Ekkora butaságot, mivel épp hogy emiatt fogsz kelleni valakinek de korai volt kicsit amúgy , ilyen fiúz lehetetlen találni aki azt mondaná hogy jaj nem vagy szűz 15 évesen és nem kellesz ien nincs:D..

2012. ápr. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Én 13 évesen... az a korai...
2012. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
pf én ezt nem írnám ki h 13 :D..
2012. ápr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
63%
13 évesen korai!!!! De 15 évesen is. RÁÉRTETEK VOLNA de már mind1
2012. ápr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
34%
Igen korai,azért is mert itt kérdezed,és azért is mert egy 13-15 éves lány érzelmileg,lelkileg,agyilag abszolút éretlen a szexuális élethez.Lehet lesz olyan akinek nem kellesz mert kislányként már széttetted a lábad,nem az a lényeg sokan mikor vesztik el nagyon szomorú hova süllyed a tini társadalom már 10-11 évesen sminkelnek,pasiznak sokan 13-14 évesen már isznak keményen buliznak,szexelnek,holott 16 évesen is a lányok nagyrésze abszolút éretlen még hozzá,sajnos nem fogják fel hogy nem gyerekként kell szexelni,együtt aludni és komoly kapcsolatot létesíteni
2012. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!