Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kb 1 hónapja vesztettem a...

Kb 1 hónapja vesztettem a szüzességem használtunk gumit nem bennem élvezett el. De most késik a menstruációm. Ez lehet azért mert még szűz voltam?

Figyelt kérdés
Terhes tuti nem lehetek mert nincs hányingerem nem vagyok kívánós nem fáj a fejem a hasam de akkor mégis miért van ez?
2012. jan. 24. 17:37
 1/9 anonim válasza:
Hát azt nem hiszem ha késik egy két napot az nem baj, de ha a további napokban nem jön meg akkor baj van lehet hogy nem jo minőségü gumit használtatok:)
2012. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hamarosan meg fog jönni,csak parázol,hogy nem-e történt valami baki
2012. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A szüzesség elvesztése hormonálisan is hat a szervezetedre, ezért késik, meg most már azért, mert idegeskedsz is.

Nyugi, tuti nem lehetsz terhes, használtatok gumit, és nem is benned élvezett el a srác, emellett nincs nő, aki teherbe esik.

2012. jan. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ó jaj valaki pofozza már fel ezt a sok felelőtlen,tudatlan,éretlen kis tinit, akik szexelnek jobbra-balra,mert felnőttnek és szerelmesnek képzelik magukat a biológiáról meg fogalmuk sincs
2012. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kérdésből úgy gondolom, hogy még tini vagy. Ilyenkor a menstruáció még nem szabályos, pár nap ide-oda még teljesen normális (még az 1 hét differencia is). A stressz miatt is késhet. A terhességnek (a leírtak alapján) valóban kicsi az esélye, legalább védekeztetek.
2012. jan. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De azt is olvastam h volt olyan lány aki elvesztette a szüzességét és abban a hónapban meg se jött neki szóval az a hónap kiesett
2012. jan. 24. 18:45
 7/9 anonim ***** válasza:
igen van ilyen. barátnőm 19 volt amikor megtörtént az első, és neki késett 1 hetet. eléggé paráztunk hogy rögtön elszurtuk volna, de aztán megjött :) az első élmény könnyen felboríthatja egy időre a hormonháztartásod, nagy hatással van egy nőre. az első ujjazás után meg 2 hetet késett neki. akkor nem paráztunk, azér mi tisztában vagyunk vele mitől lehet ill nem lehet valaki terhes :)
2012. jan. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy?
2012. jan. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
16
2012. jan. 31. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!