Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 1én vesztettem el a szüzessége...

1én vesztettem el a szüzességem,2án megint egyutt voltnk a baratommal, vedekeztnk gumival, mi a baj?

Figyelt kérdés
azota nem voltunk egyutt.igaz,hogy belem elvezett,aktus utan a guminak semmi baja nem volt ,ellenorizte a baratom,es masnap kicsi verzes formam volt,valadekkal. Masfel hete megint feher-veres valadekom van es 23an kellene megjonnie.sokat idegeskdek emiatt is,masmiatt is. Mi lehet a baj? Terhes nem lehetek. A ket petefeszkem olykor enyhen faj. Nagyon felek,hogy mi a bajom...talan ez termeszetes lenne,vagy csak felfazas?jovoheten megyek nogyogyaszhoz! Aggodok,segitsetek!!
2012. jún. 16. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Fehér véres váladék?

Ez fertőzés lehet. Azonnal fordulj vele nőgyógyászhoz szivi, mert ha már fájdalmaid vannak, az nem játék.

2012. jún. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jovoheten megyek!! En is erre gyanakszok,de nagyon felek az eredmenytol. :( 18eves vagyok egyebkent..koszonm a valaszod:(
2012. jún. 16. 17:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi az ,hogy jövő héten mész b*zdmeh?? Tudod mi az fertőzés? Nem vicc. Menj el egy 0-24 nyitvatartó klinikára.
2012. jún. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nogyogyasz..... S.o.s.
2012. jún. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
keddre van idopontom,mashoz nem jarok! Mehszajseb lehet?:S az sulyos? Egy reszletesebb valaszt varnek,hogy tdjam mire szamithatok...
2012. jún. 16. 23:25
 6/8 Dionsyia ***** válasza:

Szia,


az első után megbolydul a szervezet. A hormonháztartás is meggyabalyodhat, mert ugye a szexszek egy csomó hormon felszabadul. Altesti vérbőség is van bőven amikor szexeltek, sokaknak ezért jön meg az első szex után újra a menzeszük, még ha nem is lenne az ideje.

Ott az érzékeny hüvely, amibe amikor behatolnak egy csomó baktériumot is belejuttatnak, de a legtöbbször ezzel a saját baktériumflórád- a tejsav bacik megbirkóznak.

De előfordul, hogy nem. Sokminden felboríthatja ugyanis.

A diúk ondója ugyanis lúgos, pont ellendolgozik a védő savas kémhatásnak.

Méhszájseb nem hiszem hogy lehetne, mert ha a méhszájadat éri szex közben a barátod azt azért érzed,és tuti nem tudna sebet okozni rajta, mert akkor már akkor a falat kapartad volna.


Nem árt a nőgyógyász, mert ő meg tudja állapítani, hogy mindened rendben van -e. Ha nem fáj, nem éget-viszket, akkor nyugi, de a dokit mindenképp keresd fel. Addig próbálj meg ilyen intim mosakodókkal mosdani, hogy segítsenek a normál egyensúlyt fenntartani. Ja, és szexet csak gumival, ha pedig fáj, csíp akkor inkább ne. Akkor gyulladás van.

2012. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dionsyia ***** válasza:

diúk=fiúk

Bocs az elírásért.


A felfázáshoz annyit, hogy akkor valószínűleg csípne ha pisilsz, valószínúbb egy felfertőződés. A felborult hüvelyflóra könnyebben beszed bármit.


A doki majd megnyugtat. Új dolgokat éltél meg, pszichés alapon is előjöhet bármi. Ha stresszelsz, akkor meg főleg. Te próbáld meg megszüntetni a lelki okokat, a nőgyógyi meg ellátja a tüneteidet. Csak nyugalom.

2012. jún. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sziasztok,most jövök nőgyógyitól és semmi baj nincs :) természetes volt a váladékolás. Utolsó komizó,neked külön köszönöm!:)
2012. jún. 19. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!