Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szeretkezéstől lehetek...

Első szeretkezéstől lehetek terhes, egyáltalán honnan tudom hogy elvesztettem a szüzességem? 16/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 napja lefeküdtem a barátommal, nem vérzett alig fáj, védekeztünk. Viszont tegnap este elkezdett fájni lent a hasamnál bal oldalt, nem tudom hogy mit jelenthet ez de nagyon félek, hogy terhes is lehetek. Óvszert használtunk, nem szakadt át, a barátom szerint elvesztettem a szüzességem de szerintem nem biztos.

2012. jún. 4. 22:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a terhesség három nap után már tünetekkel jár. Mi lesz így az emberiséggel:(
2012. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nem értem miért ha védekeztünk minden rendben volt, nem szakadt át, és nem is biztos hogy elvesztettem a szüzességem mert a barátomnak nem olyan méretes a pénisze és nem fájt.
2012. jún. 4. 22:27
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Kezdem azt hinni, hogy akik ilyeneket kérdeznek, azok a Gyakorikérdéseken szocializálódtak és sosem volt még egyetlen biológia órán sem. De hogy a Google-t és Wikipédiát sem ismerik, az is biztos.
2012. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szakadt a gumi, akkor nem lehetsz terhes. Ettől függetlenül első szeretkezésnél igen, lehetsz. Ha lefeküdtél vele, akkor hogy gondolod hogy nem vesztetted el?
2012. jún. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mert sokan azt állítják hogy az első alkalom eléggé fáj és vérzik is, de nekem egyik sem volt.
2012. jún. 4. 22:30
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
akkor a barátodnak vagy 2 centis a f.asza vagy rossz lyukba dugta
2012. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%

Tisztázzuk a dolgot, oké?

Ha benned járt a pénisze, a puncidban, akkor már nem vagy szűz. Legfeljebb a szűzhártyád nem szakadt át.

Ha a gumi nem szakadt el, nem jutott beléd ondó, akkor nem lehetsz terhes.

Az, hogy fájt ott lent, bármi okozhatta. Gondolom fájt már máskor is egy kicsit, csak akkor tudomást sem vettél róla. Valószínűleg csak meg fog jönni, vagy valami ilyesmi.


Egyébként én furcsának találom, hogy 16 évesen ilyen komoly szexuális életet élsz.

2012. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
b.aszni tudsz de a dolgokkal nem vagy tisztában nem szégyelled magad ??
2012. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok mindennel,csak megijedtem, ennyi!
2012. jún. 4. 22:35
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, ne is legyél soha terhes jó? Köszöntem!
2012. jún. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!