Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szeretkezéstől lehetek...

Első szeretkezéstől lehetek terhes, egyáltalán honnan tudom hogy elvesztettem a szüzességem? 16/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 napja lefeküdtem a barátommal, nem vérzett alig fáj, védekeztünk. Viszont tegnap este elkezdett fájni lent a hasamnál bal oldalt, nem tudom hogy mit jelenthet ez de nagyon félek, hogy terhes is lehetek. Óvszert használtunk, nem szakadt át, a barátom szerint elvesztettem a szüzességem de szerintem nem biztos.

2012. jún. 4. 22:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
fenéket vagy te tisztában a dolgokkal, akkor nem kérdeznél hülyeségeket.
2012. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
Te komolyan azt hiszed hogy mindennel tisztában vagy??? Mikor még azt se tudod hogy elvesztetted-e a szüzességed?? Ezt ugye nem mondod komolyan?
2012. jún. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha nem szakadt át akkor nem lehet semmi. Azért nem fájt elsö, mert jól bemelegítettetek.
2012. jún. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

- Igen, első szeretkezéstől is teherbe lehet esni.


- Ha benned járt a szerszáma, akkor már nem vagy szűz.


- A szüzesség elvesztése NEM egyenlő a szűzhártya elszakadásával.


- Ha rendesen védekeztetek: időben felvette; nem szakadt ki; egyből kihúzta, amint elment; nem csúszott le; nem folyt ki az anyag,

akkor nem valószínű terhesség.


- A féloldalas fájdalom (esetleg szurkáló, belülről kaparászó érzés) jelentheti azt is, hogy éppen peteérésed van. Ha baloldalt, akkor ebben a ciklusban a baloldali petefészkedben érik meg egy.


- 3 nappal az együttlét után még akkor se érezhetnél terhességi tüneteket, ha valóban megtörtént volna a petesejt megtermékenyülése.

2012. jún. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
51%
úristen, manapság nincs biológiaóra? már miért ne lehetne teherbe esni az elsőtől???
2012. jún. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

nem mindenkinek fáj az első együttlét, van akinek nagyon kicsi/vékony a szűzhártyája, vagy nincs is egyáltalán, ezért nem is vérzik. Nem a szűzhártya számít, ha szexeltél már nem vagy szűz.

21/L

2012. jún. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
51%

Szerintem ne parázz! Nincs ott semmi baj :)

Nem mindenkinek fáj, van akinek fáj, van akinek nem vérzik... mindenkinek más.

2012. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Marhára nem vagy tisztában te semmivel,úgyhogy én is leírom,hátha elhiszed:

-a szüzesség elvesztése nem függ vérzéstől/fájdalomtól/péniszmérettől semmi egyébtől,ha volt a puncikádban kukika,akkor nem vagy szűz és kész.

-a terhességnem észlelhető 3nap után

-a fájdalmad valószínűleg nincs összefüggésben a szüzességed elvesztésével és terhességgel sem


Továbbra is védekezzetek,de jobb,ha még tájékozódsz kicsit legalább az interneten szexuális témában, ha már előbb nem tetted meg.

2012. jún. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! már minden rendben van megjött. Egyszerűen csak meg ijedtem a fájdalomtól, ennyi:)
2012. jún. 11. 20:49
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem vakbeled van! Dokihoz vele!

S akkor szted mitől nem leszel szűz,ha attól nem,hogy a barátod farka a puncidban élvezkedik???

2012. szept. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!