Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A legjobb barátommal vesztette...

Jetizso kérdése:

A legjobb barátommal vesztettem el a szüzességem az gáz?

Figyelt kérdés

Amúgy imádom őt de teljesen mást képzeltünk el az első alkalomról csak kicsit becsiccsentetünk (nem voltunk részegek) és a zene meg a hangulat meg minden rávitt minket.

Amúgy már előtte is smároltunk meg minden de csak hülyeségből és tényleg csak barát ként gondolunk egymásra. 16 évesek vagyunk.



2012. aug. 27. 01:51
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Szűzhártya = szilárd halmazállapot

Hüvelyváladék = folyékony halmazállapot

Légzéshez anyag = GÁZ!!!

2012. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

"Ne is komoly kapcsolatra törekedjenek, elég is csak ez, persze! Bravó!"

Nem is törekednék rá soha többet, ha szingli lennék.

Mikor az voltam, és "komoly kapcsolat-párti"... na akkor sose jött össze. Csak mikor nem érdekelt. (Fél évig voltam gyakorlatilag egyedül egy 5 éves kapcsolat után. Persze én is komoly kapcsolatot akartam ezalatt, de nem jött össze. Szex kellett azért persze. De idegennel nem akartam. Így az exemmel szexelgettünk, ha kellett. Aztán már sz@rtam rá, hogy komoly kapcsolatom legyen. Ez így ment 3 hónapig. Akkor újra összejöttünk, 4 év telt el azóta.)

2012. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Utolsó, színvonalas értékrended lehet. Hányom kell az ilyen felfogású emberektől!
2012. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Ja, ha szerinted jobb úgy, hogy görcsösen ragaszkodunk valamihez, ezáltal egyre távolabb kerülünk tőle, akkor élj így... Sokra fogsz menni vele.

Ja, amúgy a tiedénél biztos színvonalasabb, én legalább nem sértegettem senkit, veled ellentétben...

2012. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Az érzelmi gyengeség jele az exxel szexelni. Na meg a lustaságé. Ezért tartunk még itt, mert ilyen felfogásúak az emberek.
2012. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Azért csak jobb, ha valakivel ismerjük egymás testét, tudjuk, mitől jó, és nem szedek össze nyavalyát, meg nem ér baj.

Lustaság? Mert nem keresek egy alkalomra partnert? Biztos találtam volna (végülis volt rá példa. De nem igazán jön be a szex első látásra...)

Érzelmi gyengeség? Attól függ, honnan nézzük... Szerelmes voltam valakibe, aki kihasznált, majd félredobott... Az exem meg ott volt, mint testi-lelki jóbarát. Ja, és mint írtam, már nem ex, mivel 4 éve együtt élünk...

De mindenki úgy él, ahogy akar, csak nem tudom elfogadni, ha valakinek van egy szűk, egysíkú világnézete, és aki ezen kívűl esik, az egy sz@r...

2012. aug. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Ne akarj meggyőzni! Úgy élsz, ahogy szeretnél és én is! Nem célom megváltoztatni senki értékrendjét sem, de véleményt alkotni lehet és olykor kötelesség is!
2012. aug. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Én itt nem győzködök senkit, mert engem nem éget a vágy, hogy mindenki az én véleményemen legyen... Sőt...

(Az első válaszomban semmi sértő nem volt, a reakció mégis átment személyeskedésbe. Ha a véleménynyílvánítás nálad erről szól, akkor az fogalomzavarra utal...)

2012. aug. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
89%

Komolyan, megyünk vissza a 19. század felé...

a liberalizmus meg kezd kihalni?

Ilyen kommenteket... tanácsért jönnek fel, nem kioktatásért.

Ha van egy egynemű baráti pár, pl két srác, ők mondjuk megnéznek egy filmet, aztán bevernek egy sört, és mebütykölik egyikük autóját, oké.

Van egy "vegyes" baráti pár, fiú-lány ugye, tegyük fel mindketten szinglik. Megnéznek egy filmet, mert qrvára nincs semmi dolguk mondjuk egy unalmas fősulis nap után, megpisszentenek egy üveg bort, aztán KÖZÖS MEGEGYEZÉSSEL szexelnek egy jót, ami mindkettőjüknek örömet okozott, illetve mindketten örömet szereztek egy jó barátjuknak vele. Mi ebben a rossz?

Ha mindketten párkapcsolatban élnek az megint más, mert a megcsalás rossz. De két független ember miért ne szexelhetne teljesen kötetlenül a 21. században?

Az ilyesmit ellenző, begyepesedett, idióta őskukikat meg szépen össze kéne zárni, hogy kitárgyalják milyen jó volt felérni a 19. század elején Pécsről Budára lovaskocsival 2 nap alatt...

Haladjatok a korral emberek, legyetek nyitottak.

De ilyen esetben fontos a közös megegyezés, egyik fél se érezze úgy, hogy szívességet tesz a másiknak.

2012. aug. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Ez nem nyitottság kérdése, hanem elveké. Addig rendben van, hogy ha két ember szingli, akkor ismerkednek. Csak tudod az nincs rendben, hogy sokaknak az ismerkedés, szórakozás kimerül a szexben és sportot űznek belőle. Gondolkodj már el azon amit beszélsz! Ezek szerint csa kén vagyok ennyire szemérmes. Ez nem egy olyan dolog, hogy lemegyek a piacra és veszek egy kiló krumplit. Az egész szexnek csak akkor van értelme szerintem, ha érzelem is párosul mellé. Ezért van ennyi félresikerült kapcsolat, mert mindenki esztelenül dugik csak, a főiskolás, egyetemista példáddal élve, aztán amikor megkapták amit akarnak, nem lépnek tovább, megállnak ezen a szinten avagy sok esetben le is lépnek, mert ugye dugtak egy jót. Azt ne akard bemesélni nekem, hogy az a nyitottság, amikor két ember csak szimplán összejár dugni, mert akkor Neked téves fogalmad lehet erről. Attól még lehetek nyitott ember, hogy nem fekszem össze egy haver nővel csak azért mert dughatnékom támadt. A nyitottság nálam mentális, lelki dolgokban mutatkozik meg. Elég gáz ez a felfogás, aztán emberek csodálkoznak, hogy képtelen maguk mellé társat találni. Pont emiatt van, mert a könnyen kapható dugás miatt senki sem akarja megismerni a másik lelkét, vagy csak felszínesen. Gondolkodj ezen el, mondom én ezt 24 éves férfiként, és úgy, hogy voltam már nálam néhány évvel idősebb nőkkel komoly párkapcsolatban. Ez neveltetés kérdése. Példamutatás kérdése.
2012. aug. 29. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!