Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet, hogy nem szakadt át a...

Lehet, hogy nem szakadt át a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
Nem rég vesztettem el a szüzességem a barátommal, fájt, de nem vérzett. Azóta már többször is csináltuk, de még mindig fáj. Lehet, hogy nem szakadt át teljesen a szűzhártyám? Kérlek normális válaszokat írjatok!

2012. aug. 13. 15:27
 1/9 anonim válasza:
Igen ez lehetséges, de nem probléma. Vannak olyan lányok akiknél nem az első együttlétnél szakad át, hanem másodiknál sőt harmadiknál. Ne aggódj! :)
2012. aug. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi az értelmes választ:))
2012. aug. 13. 15:39
 3/9 anonim ***** válasza:
igen lehet. én sem tudom mikor szakadt át nekem, mert már lefeküdtem párszor az első barátommal amikor voltam nőgyógyásznál és közölte velem hogy még meg van a szűzhártyám. Nekem sokáig kellemetlen is volt az együttlét még késöbb is, aztán a következő barátommal már nem. Vérezni nekem amugy sosem vérzett utána.
2012. aug. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jaj de jó, azt hittem csak én vagyok ilyen szerencsétlen:D
2012. aug. 13. 15:53
 5/9 anonim válasza:
Lehet, hogy lepontozol ezért, de nem cikizésből kérdezem. Nem elképzelhető, hogy kicsi a szerszáma és azért nem szakad át?
2012. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nemtom nem sok farkat láttam életemben...:D am sztem álagos volt. bár fájt de lehet h csak én voltam túl szűk...
2012. aug. 13. 16:23
 7/9 anonim válasza:
Vagy nem voltál elég nedves
2012. aug. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
de igen, elég nedves voltam
2012. aug. 13. 16:32
 9/9 anonim válasza:
nekem se fájt, nekem se vérzett, de én elvesztettem, mert jópárszor már lefeküdtem azóta vele, és biztos h elvesztettem, mert sokáig tartott amíg próbálkoztunk...
2012. aug. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!