Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mitől vérzek? Lehet h most...

Mitől vérzek? Lehet h most szakadt át a szűzhártyám?

Figyelt kérdés
2 napja vérzek nem nagyon de nem kéne neki.Halottam olyat h a szűzhártya elég rugalmas és az elsőnél nem szakad át.Lehet hogy most szakadt át?
2010. szept. 27. 07:19
 1/4 anonim válasza:
Hű... hát - mostanában történt azért az első eset?
2010. szept. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én, amikor elvesztettem a szüzességem konkrétan az eset után kezdtem el vérezni és kb. egy napig tartott, de csak egy kicsit véreztem. Mielőtt elszakadt volna előtte is próbálkoztunk, de akkor nem szakadt el, de azért véreztem egy kicsit.

Most voltál együtt a pároddal?

23/L

2010. szept. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem már nem ez volt az első.nemtudom mitől lehet.eddig nem volt ilyen.
2010. szept. 27. 15:44
 4/4 anonim válasza:

Ez tényleg jó kérdés.

Én pár cseppet véreztem az aktus alatt és kész. Utána már nem. Véleményem szerint a 2 napja való vérzés aggodalomra adhat okot. Bár ha menzesz jellegű csak annál kevesebb, lehet a ciklusod "bolondult" kicsit meg. Ha nem olyan jellegű akkor lehetséges, hogy sérülés, horzsolódás miatt. Én a helyedben elmennék nőgyógyászhoz biztos, ami biztos alapon.

2010. szept. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!