Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? Lehet terhes vagyok?

Mit tegyek? Lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Szüleimmel kegyetlen rossz a kapcsolatunk,ezért hozzátok tudok csak fordulok a kérdésemmel segítsetek kérlek nekem benne ti! 17 éves vagyok és van egy barátom akivel 7hónapja együtt vagyunk,és csak petting volt nem ment be a hüvelyig csak a vaginámnál volt..de se óvszer se fogamzásgátlót nem használok.és késik a menstuálcióm már 1 hete és nagyon megvagyok ilyedve mert sűrű nedv jön ki belőlem alul miért van ez!!! KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 10. 10:08
1 2
 11/15 Kleo25 ***** válasza:
ha véletlen a volt jutott a hüvelyedbe ami nem kizárt valaglószínűség szerint teherbe lehet esni. De vegyél egy tesztet menj el orvos mert az a biztos.
2012. aug. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
milyen volt?
2012. aug. 10. 13:01
 13/15 anonim ***** válasza:
Stressz miatt is késhet. A legegyszerűbb, ha csinálsz egy tetszet és elmész orvoshoz. :)
2012. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 drops válasza:
Biztos csak a halál, dőreség azt mondani, hogy "biztos nem terhes"...de, akár az is lehet, ugyanis egy terhesség létrejöttéhez nem feltétlen kell behatolás, egy nemi szerve került sperma is bejuthat a hüvelybe, onnan meg tovább...persze esélye kicsi, de nem lehetetlen. Terhességi teszt a minimum (átlagban 1000 forint körül van), és egy nőgyógyász...ugyanis a megváltozott folyás utalhat fertőzésre...vér helyett nem folyik más, még sűrű nedv sem.
2012. aug. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

ha nem élvezett beléd, nem is rakta be igen kicsi az esély arra, hogy teherbe ess. ha nem rendszeres a mensid és aggódsz, hogy "baj" lett belőle valóban vegyél egy tesztet, ilyenkor már ki kell mutatnia, ha babás vagy.

de szerintem csak simán késik.

orvoshoz is elmehetsz, hátha valami más áll a dolog mögött!

2012. aug. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!