Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? Lehet terhes vagyok?

Mit tegyek? Lehet terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Szüleimmel kegyetlen rossz a kapcsolatunk,ezért hozzátok tudok csak fordulok a kérdésemmel segítsetek kérlek nekem benne ti! 17 éves vagyok és van egy barátom akivel 7hónapja együtt vagyunk,és csak petting volt nem ment be a hüvelyig csak a vaginámnál volt..de se óvszer se fogamzásgátlót nem használok.és késik a menstuálcióm már 1 hete és nagyon megvagyok ilyedve mert sűrű nedv jön ki belőlem alul miért van ez!!! KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. aug. 10. 10:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Fogsz egy ötezrest, bemész a patikába, kérsz egy terhességi tesztet, elolvasod a használati útmutatót, annak megfelelően megállapítod a terhesség nemlétét és megnyugszol.


Egy hét késés nem a világ, néha előfordul.


21F

2012. aug. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

5000 egy teszt??? max 500 forint :)

nem vagy terhes nyugi

2012. aug. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

pár 100 Ft-ért is van terhességi teszt :)

biztosabbat mondd mint mi...mire vársz???

2012. aug. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Terhességi teszthez nem kell ötezer forint.Ezer alatt is lehet venni a drogériákban.

Szerintem nem vagy terhes,hanem "csak" valamilyen fertőzésed van.Menj el a nőgyógyászhoz.Nem baj,hogy még nem vagy 18.Egyedül is elmehetsz,fogadni fognak a szakrendelésen,csak kérj időpontot a betegfelvételnél.Nálunk legalábbis ott kell.Mondanám,hogy menj privátba,de az több ezer forint és gondolom nincs rá annyid,a szüleidtől pedig nem szívesen kérnél.

2012. aug. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egy hét nem a világ,biztos hogy nem vagy terhes.
2012. aug. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy terhes, ne aggódj, de hogy megnyugodj drogériában 600 Ft-ért tudsz tesztet venni, csinálj egyet, stílszerűen az óvszerek mellett szokott lenni :) 1 hét még semmi...
2012. aug. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Ötezrest??? Ha gőzöd nincs az egészről NE ÍRJ!!! Csak bepánikol szegény lány!!! Pontosan szokott megjönni a menstruációd? Volt már, hogy késett? Csatlakozom a többiekhez, vegyél tesztet + nőgyógyász, a fertőzés önmagában nem okoz menstruáció eltolódást.
2012. aug. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
és ha már ott vagy a drogériában a teszteknél, akkor az óvszerekből is markolhatsz egyet legközelebbre és legalább megspórolsz még egy terhes vagyok? kérdést!
2012. aug. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Kleo25 ***** válasza:
Mért nem orvoshoz külditek lehet valami betegsége van nem? Menj orvoshoz és vizsgáltasd meg magad!!!
2012. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
huh oké..amúgy még nincs még beállva van hogy csúszik.éés ha most az lenne hogy tételezzük fel terhes lettem,az hogy lehet..mert írtam hogy nem ment be a hüvelyig.és még azt nem értem hogy miért olyan nedv jön talán "vér helyett"?!
2012. aug. 10. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!