Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek h terhes vok vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek h terhes vok vagy túlparázom a dolgot? Léccy segítsétek!

Figyelt kérdés
2 éve h fogamzásgátlót szedek.Nemrég csúsztattam és a menszeszem alatt alig véreztem ez 2 hete volt kb. és most rosszul voltam.
2010. márc. 18. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

a gyakorikerdesek.hu táborának kedvenc mondatát fogom leírni:


Terhes vagy!

2010. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs gond, de hogy érted ezt a csúsztatást? Nézd, gondolom betartottad a szabályokat, úgyhogy nincs probléma, egy teszt pedig 800 ft, ennyit megér :)
2010. márc. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja és igen, tényleg, el ne felejtsük, terhes vagy!
2010. márc. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi lesz a neve?
2010. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h terhes lennél. Fogamzásgátló mellett sajnos van olyan h vki teherbe esik, de az azért van, mert még szedni sem bírja rendesen :S Ha rendesen szedted, és mindig felszívódott, de csak eltoltad, akkor biztos hogy nem vagy terhes. Pláne h 2 éve szeded. Az a kevés menstruáció attól lehetett h eltoltad, és több hormont vettél magadhoz, így reagált a szervezeted. Nővérem 1x járt már így, doki mondta neki ezt.
2010. márc. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
terhes vagy, és medvedisznóember lesz a gyermeked.
2010. márc. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: miért nem lehet normálisan válaszolni? Ha neked valaki igy válaszolna egy kérdésre, örülnél?
2010. márc. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!