Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Valahol olvastam, hogy aki 25...

Valahol olvastam, hogy aki 25 fölött szűz (lány), azzal valami gond van. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 20:11
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

22:05.


Várj azt elfelejtettem leírni hogy bármi féle közeledés, tehát ha pl új munkahelyre megyek, vagy pl új eladó van a boltba, vagy ránézek valakire a buszon , villamoson. Tehát a lényeg hogy akármilyen okból közeledek valakihez, ellenszenvesen reagálnak rám. Vagy visszautasítóan. Pedig elhiheted nem görcsösen akarok nőt szerezni. Ha valaki nem jön be nekem akkor nemerőltettem a dolgot.

De mostmár tényleg haggyuk:-) Ne offoljunk.

A filmes dolgokat, amiket írtál már egy jó ideje művelem:-).

31/f

2009. júl. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

jó, hát ne offoljunk, igaz. de már a kérdező úgyis kapott válaszokat a kérdésére.

szerintem csak beképzeled ezeket.

legközelebb ne vegyél tudomást a reakcióról, vagy inkább a te saját reakciódról, vagyis hogy ezt beképzeled magadnak, és viselkedj velük, pl. az eladóval újból barátságosan, kedvesen. egy idő után ő is kedves lesz.

2009. júl. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Én sem érzem, hogy bármi gond lenne velem és örülök, hogy azért nem vagyok ezzel egyedül:)
2009. júl. 23. 20:28
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Nahát, ezt jó olvasni, hogy vannak még ilyen tisztességes korrekt lányok. Csak sokszor azt látom, hogy ez inkább kényszerből van így, mint döntésből (tisztelet a kivételnek). Tehát aki szép lány, és tényleg sokan tartják szépnek, jó eséllyel nem marad szüzen sokáig, és nem azért, mert 'elveszti', hanem mert könnyebben megtalálja, akinek odaadja. Nagyon tetszett ez a megfogalmazás egyébként, köszönet annak aki írta! Tényleg mekkora különbség van a szüzesség elvesztése és odaadása között!


Szóval a kérdezőnek, ha 25 évesen szűz vagy, az nem annyira nagy probléma, ha egyébként látszik rajtad, hogy bármikor 'elveszthetted' volna a szüzességed. Nekem volt egy 24 éves barátnőm, akivel amikor összejöttünk, még szűz volt, és nagyon sokat jelentett neki, hogy volt végre egy férfi aki elfogadja és szépnek találja. Mert nem volt nagy szépség, viszont nekem különleges ízlésem van, ezért szépnek tudtam találni, más kérdés, hogy beleszeretni nem szerettem végül bele, de a szüzességét nekem adta, amit megtiszteltetésnek érzek. De semmi kivetnivalót nem láttam abban, hogy még szűz volt, sőt, igazából férfiszemmel valahol jó dolog ez, engem mindig is vonzottak a szűz lányok, mert - amint korábban leírta valaki - nincs ott semmilyen negatív múltbéli 'árnyék', és sokkal tisztább és problémamentesebb kapcsolat építhető ki.


Száz szónak is egy a vége: az idősebb szűz lányok többségénél valóban van valami gond, vagy külső, vagy belső (az említett barátnőmnél is volt, különböző komplexusok gyötörték), és ez bizony elejét veheti akár a jövőben is egy normális kapcsolatnak. Egy másik jóbarátom (lány), aki 29 évesen még szűz, külsőleg oké, belsőleg se lenne probléma, DE annyira individualista és annyira megvan mindenről a véleménye, megvannak a szilárd elvei, hogy az már ijesztő a férfiak számára sokszor, mert nem nőies, nem tud igazi befogadó lenni, amolyan 'kákán is csomót kereső'. Ez is egy probléma lehet, döntsd el, nálad játszik-e valamelyik, és ha igen, melyik, és próbálj változtatni.:) Remélem segítettem.


A 31 éves férfitársamnak: én is azt látom, hogy egy megfelelő egyensúly kell rámenősség és visszafogottság között a sikerhez a nőknél, ha túl sok önbizalmad van, az riasztja el őket, ha túl kevés, akkor meg az... Nehéz megtalálni, de gyakorlat teszi a mestert, ki kell puhatolni, milyen viselkedésedkor néznek rád 'úgy', és mikor nem.:)


25/F

2009. júl. 26. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
Szerintem fütyülni kell a világra - mindenki úgy intézi a magánéletét, ahogy akarja. Én sem voltam hajlandó olyannal kezdeni, akit nem szerettem, csak hogy "meglegyen". Nagyon bután állnak ma az emberek/fiatalok ehhez a dologhoz. Minden teljesítménykényszerből megy; elvész az intimitás.
2009. júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!