Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Valahol olvastam, hogy aki 25...

Valahol olvastam, hogy aki 25 fölött szűz (lány), azzal valami gond van. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 20:11
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Nem a tapasztalat hiányzik belőled, hanem az önbizalom. De ezt egy másik kérdésnél azt hiszem, már kifejtettem neked hosszabban.
2009. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim válasza:

a 31/F-nak. Szerintem nem vagy egyedül az országban sőt a viágban aki ennyi idősen még szűz.

Sajnos valakinek hamarabb ,megadatik, valakinek meg később, hogy átélje ezt az bizonyos érzést valamint , hogy párkapcsolata legyen.

Ahogy leírtad magad, kevésaz olyan fiú, férfi mint te.

Én nem is értem a lányokat, hohy utasíthatnak el téged.

De ne keseredj el, bár mnár bizos te is úgy érzed kezdesz kifutni az időből mint én, de aztmondják mindenkinek van lelki társa. Előbb-utóbb be kell topanni az életünkbe a szerelmnek:) és valószínű akkor fog, mikor a legkevésbé számítunk rá. Tudom most azt gondolod magadba, könnyű mondani, lehet úgy vagy vele, ha eddig nem jött, akkor nem is fog. Valahogy én is így vagyok vele, de a remény hal meg utoljára :)

Én is már annyira vágyom egy boldog és komoly párkapcsolatra bár eddig még csak 1 barátom volt. És nekem sincsen nagyon tapasztalatom.

Csak lesz olyan lány, aki többet akar tőlled barátságnál, olyan nincs kell, hogy legyen.:)

Én kívánom neked is, hogy hamarosan jöjjön el az életedbe egy szép és boldog komoly párkapcsolat.

25 éves lány voltam.

2009. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

25 éves lány és 31 éves pasi


szerintem vegyétek fel egymással a kapcsolatot, biztos jól megértenétek egymást. lehet, hogy még össze is jöttök.

2009. júl. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

00:13-asnak.

'9:08-as vagyok. A 31/f. Küldtem neki mailt, de nemhiszem hogy válaszolni fog. Nem egyszer előforult már hogy egy húron pendültem az illető lánnyal, próbáltam vele felvenni a kapcsolatot, de úgylátszik még nekik se jövök be.

2009. júl. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Aki a semmit célozza meg, a semmit találja el. Ennyi önbizalommal nem csodálom, hogy nem jössz be egy lánynak se, már bocs. Egy lánynak se kell olyan pasas, aki folyton magát sajnálja.


A többit meg már leírtam korábban.

2009. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

19:07

Hát jöjjek be egy lánynak bocs! Igen is van önbizalmam. AMIT LEÍRTAM TAPASZTALATBÓL ÍRTAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Nem megsérteni akartalak, csak segíteni. Én is tapasztalatból beszélek.


És én a másik oldalon vagyok. Látom, mit művelnek a férfiak/fiúk. Látom, milyen bizonytalanul próbál közeledni a táncházban a 30+x éves srác (nem látja az ujjamon a karikagyűrűt), és látom, milyen kétségbeesetten próbál becsajozni a 27 éves. És nem sikerül nekik!


És tudod, pontosan látom, mint minden más lány is, hogy mit kellene másképp tenniük ahhoz, hogy sikerüljön. Mert tudjuk, hogy nekünk, lányoknak mi jön be. A kétségbeesetten próbálkozónak vissza kellene vennie, a tétovának pedig kis magabiztosságra kellene szert tennie.


De a kettőben közös, hogy ha nagyon látszik rajtuk, hogy be akarnak csajozni, hogy már nagyon kell nekik egy nő, mindegy, csak nő legyen, akkor az a női oldalt visszariasztja. Nem akar "ha ló nincs, szamár is jó" lenni. Az a férfi vonzó nekik, akinek nincs szüksége nőre ahhoz, hogy önmaga legyen, akinek az önazonosságát nem az hatűározza meg, hogy van-e barátnője, vagy nincs. Aki önmagában is komplex. Aki kiegyesúlyozott, és teljesen, maximálisan elégedett a jelenlegi helyzetével - jelen esetben azzal, hogy nincs barátnője, és szűz.


Bocs, de ez van. Számtalanszor láttam, hogy amint valaki eljutott erre az állapotra, megtalálta a párját. Míg aki kétségbeesetten kapálózott nő után, 41 évesen is egyedül van. Konkrét példáról beszélek - és én voltam az egyik, aki ottthagyta 38 éves korában, mert nem tudtam bízni benne, hogy tényleg én kellek neki, vagy bárki megteszi, csak végre nőből legyen.


Miközben én is benne jártam a korban 25 évesen, feleség és anya akartam lenni, a pasiról meg tudtam, hogy el akar venni. De azt is tudtam, hogy miért: feleség kell neki, nem én. Bárki megtenné, aki nőből van.


Érted?


Kérdezőtől bocsánatot kérek, hogy ennyit offoltam, mostantól befejezem.

2009. júl. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Bocs, az a pasi mára már 43 éves is elmúlt, elírtam.
2009. júl. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 31/f.

Nem sértettél meg, csak tudod már nagyon elegem van abból hogy hiába közelítek bárkihez is , egyből menekül előllem pedig nem is tud rólam semmit. Pedig egyáltalán nem vadászok mindenkire akinek puncija van. Még barátnak se fogadnak el. Ha elősszörbtalálkozok egy lánnyal ő már az elején ellenszenves velem.

2009. júl. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

31/F


ez nagyon érdekes...

itt valami nem stimmel, hogy még barátkozni sem akarnak.

valamiért nem vagy számukra kellemes ember. az első benyomás fontos.

külsőd oké? hogy látod?

a viselkedést meg nagyon egyszerűen elsajátíthatod, ha figyeled a filmekben az ismerkedős jelenteket. meríts onnan ötleteket, miről beszélj és hogyan! - inkább ez a lényeg. hogyan viselkedj, milyen legyen a fellépésed, akár udvarlásnál, akár csak barátkozásnál. nincs ebben semmi extra! csak utánozd le a filmben látottakat. egy kis odafigyeléssel nem igaz, hogy ne tudnád te is alkalmazni. biztos, hogy érdeklődéssel fordulnának feléd a csajok. aztán valaki közülük biztos szívesen lenne a barátnőd is. nem olyan nagy ördöngősség ez! nem is értelek. :S

2009. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!