Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Valahol olvastam, hogy aki 25...

Valahol olvastam, hogy aki 25 fölött szűz (lány), azzal valami gond van. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 20:11
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez való igaz, én gimiben tanítok, meg tudom erősíteni, a mai 15-16 évesek zöme rendszeres szexuális életet él .. de akad aki korábban már.
2009. júl. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
86%

Azt nem írtad hogy miért van ez...


Nem volt alkalom/pasi a dologra hogy megtörténjen?

Nem vagy kíváncsi a szexre?

Nem kívánod a szexet?


Ha a válasz legalább 1 kérdésre igen, akkor baj van!

2009. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
72%

A véleményem az, hogy mindenki akkor veszíti el a szüzességét, amikor akarja. Talán törvénybe van iktatva, hogy 16 éves koráig le KELL feküdnie valakivel, vagy mi van? Bírom ezeket a hozzászólókat, mint 16 éves, és persze "szerinte" ez a természetes, normális kor, aki erről lekésik, az meg beteg, vagy ronda, vagy nem kell senkinek, vagy aszexuális... Meg se fordul a fejében, hogy vannak olyan nők, nem is kevesen, akik VÁRNAK a megfelelő férfira. És nem "elveszítik" a szüzességüket, hanem odaadják. Hoppá.


Ha találkoztam volna 18 éves koromban a megfelelővel, vagy 22 évesen, vagy 26 évesen, odaadtam volna neki. Erre az élet csupa olyat hozott elém, aki vagy nem illett hozzám, vagy nem tetszett nekem. Akkor talán le kellett volna feküdnöm bármelyikkel, csak azért, hogy eleget tegyek a divatnak meg az elvárásoknak? Hogy most minden nagyszájú 16 éves kisgyerek ne írhassa rólam azt, hogy beteg vagyok, vagy aszexuális, mert nem szexeltem az ő korában???


30 évesen adtam oda a szüzességem annak a férfinak, aki ezt maximálisan megérdemli. Őszintén szeretem, tisztelem őt, a szerelmünk napról napra csak nő, és baromi jókat szeretkezünk. NEM BÁNTAM MEG azt, hogy nem kezdtem el 16 évesen szexelni akárkivel, hanem megvártam az igazit. Ilyen boldogság, ami a kettőnké, csak keveseknek adatik meg, és ebben nagy része volt annak is, hogy vártunk egymásra. Csak én vagyok meg ő: kettőnk közé senkinek az emléke, árnyéka nem férkőzik be. Ja, és nincs nemi betegségünk se.


Most pedig lehet lepontozni. Gyerekes dolog. De tudjátok, mit? Cseppet sem érdekel. A kérdező a véleményemet kérdezte, én pedig megírtam, ez az igazság. Nem vagyok egyedül: nem egy barátnőm volt szűz 30 éves kora tájékán, és él most boldog házasságban, remek szexuális élettel.

2009. júl. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig véleményeket, jöhet még bátran:) Az utolsó hozzászólónak a hozzállása nagyon tetszik, hozzám ez a vélemény áll a legközelebb, de ettől függetlenül mindenkié érdekel. Középiskolás ofő leszek ősztől, részben ezért is szeretném tudni mi ma az "elvárás" a tiniknél ebben a kérdésben.
2009. júl. 21. 12:30
 15/35 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem úgy kérdezted ?

25 év körüli csajok lesznek abban az osztályban ?

2009. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

11:17 vagyok.


Én is középiskolában tanítok, ismerem a véleményüket. 16-17 évesen már büszkén vállalják, hogy ők érettek a szexre, eljött az ideje. Ugyanakkor semmiről nincs kialakult véleményük, még arról sem, hogy mit szeretnének csinálni, ha nagyok lesznek, csak élvezik az életetet felelőtlenül. Tisztelet a kivételnek, de ilyet nagyon-nagyon keveset látok. A legtöbb diák megy a többi után ész nélkül, mint egy csapat birka. Ha az egyik elkezd valamit, a többi utána csinálja, a látszat a minden, önálló véleményről meg nem is hallottak. És akkor ez még egy viszonylag jó iskola, ahol pl kábítószer soha nem fordult még elő.

2009. júl. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Nem, az osztályon 9-es lesz, 14 évesek. De ez csak az egyik szempont amiért érdekel. Pont úgy kérdeztem, ahogy gondoltam:), amikor kérdeztem ez a szempont eszembe sem jutott még. Én is elmúltam 25 (nem nagyon sokkal) és még szűz vagyok, ezért is akadt meg a szemem azon a cikken, amiben ez szerepelt és nem érzem hogy bármi gond lenne velem:)
2009. júl. 21. 13:11
 18/35 anonim ***** válasza:
19%
Mert nincs is. :-) Rendes, normális nő vagy, és biztosan megvan az okod arra, hogy miért vagy szűz.
2009. júl. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim válasza:
80%

Én 25 éves lány vagyok és még szűz! Amit írtak véleményeket arról, hogy aki 25 vagy a fölötti és még van volt pasival ott már valami gond van!

23 évesen volt az első barátom, beszélgttünk a sexről, elmondtam neki, hogy még szűz vagyok, ő már nem volt az.Megértő volt. Már nagyon vártam arra, hogy megtörténjen a dolog, megtudjam milyen érzés , de szíkított velem. Nem sokáig voltunk együtt, csak 3 hónapot.Azóta is próbálok túllépni rajta. A szakításunk után 1 hónappal egy buliban voltam és az egyik ismrősöm fiú, megkérdezte, hogy nem akarok -e vele lefeküdni.

Egyrészt azért mondtam nemet, mert még friss volt a szakítás és nagyon magam alatt voltam, másrészt nem éreztem iránta semmit, a srácnak akkor lett vége egy 4 éves kapcsolaának, a lány dobta őt, és tudom, hogy velem akart vigasztalódni , olyan mintha így akart volna bosszút állni a lányon, amiért szakított vele.

Hát köszönöm, de ebből nem kérek!!!

Szóval lett volna lehetőségem rá.

Akármennyire is vágyom már, szeretném megtudni, milyen érzés a sex, de és most lehet konzervatívnak tartotok, de nekem nagyon fontos az első alkalom és az, hogy nem akárkinek adjam oda magamat, a szüzességemet.

Szeretném végre megtalálni azt a férfit, aki téynleg szeret és szerelemből lefeküdni vele.

Ne olyn vagyok aki csak úgy odaadja másnak magát, ráadásul érzelem nélkül belemegy ebbe a dologba.

Azt meg törvény ne írja elő, hogy már 15 , 16 évesen kell a szüzességet elveszteni.

Igenis vannak még ilyen emberek mint én. Bár az igaz 25 évesen, már kicsit kínosan érzem magam, ha meg kellene mondanom a páromnak, hogy még szűz vagyok, de ha igazán szeret, akkor megérti és őt nem zavarja, talán csak annyiban, hogy a sexnél kicsivel figyelmesebbnek kell lennie.

Remélem rámtalál a szerelem és már nagyon szeretném minél hamarabb elveszíteni a szüzességemet és megtapasztalni milyen csodálatos érzés lehet.

2009. júl. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
54%

Az utolsó hozzászólónak.

Én egy 31 éves srác vagyok, szintén szűz. Sajnos nem sok tapasztalatom van a lányoknál, mert hiába próbálkoztam rendre elutasítottak. Most ott tartok hogy már nagyon kínoz a testi eggyütlét hiánya, de nemtudom eldönteni néha hogy mire is lenne inkább szükségem? Szexre vagy egy barátnőre?

Prostihpz nemigazán akarok fordulni, a lányok pedig szinte szóba se állnak velem , aki pedig igen az nemtekint másként, mint kollega v. barát. Pedig nem vagyok randa, nem vagyok igénytelen, ápolt vagyok. Ok szemüveget hordok ,de nemvagyok eminens. Valahogy hiányzik belőlem valami. A tapasztalat. De hogyan szerezzek tapasztalatot ha senki se randizik velem? Pedig nem vagyok az a lerohanós fajta, kedves, udvarias fiúnak mondanak. Ok nekem is vannak hibáim, de kinek nem?

31/f.

2009. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!