Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire ciki mostohatestvérre...

Mennyire ciki mostohatestvérrel elveszíteni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve költözött össze anya az apjával,akkor még csak hárman laktunk együtt,de tavasszal ide költözött a srác is,mert az anyjával összebalhéztak azon,hogy folyton bulizni járt és sosem volt otthon.Én már a szüleim kapcsolata előtt is hallásból ismertem a srácot,mert elég nápszerű és sokat beszéltek róla ezt-azt.

Utána megismertem személyesen és rájöttem,hogy egy sznob,elkényeztetett szépfiú,aki minden lányt le akar fektetni.

De később egyre többször beszélgettünk és valamennyire jóban lettünk.Májusban pedig megcsókolt és azóta kicsit közelebbi lett a kapcsolatunk...Pettingelünk,de érzem és látom rajta,hogy ő már többet is szeretne.

Szeretem és bízok benne,de azért csak furcsa lenne vele elveszíteni úgy,hogy nem is tudom,hogy mi van köztünk,mert senki nem tud "rólunk",viszont tegnap azt mondta(most először),hogy nagyon szeret.Nekem még életemben nem volt barátom,szóval elég tapasztalatlan is vagyok,neki pedig már sok barátnője volt...De amióta van velünk ez az egész,azóta egy lánnyal sem láttam és nem is hallottám másoktól sem,hogy együtt lenne valakivel,tegnap még az anyám is megjegyezte neki,hogy olyan,mintha szerelmes lenne,erre ő csak mosolyogva annyit mondott,hogy bármi lehetséges és láttam,hogy elpirult.


Mennyire lenne ciki vele elveszítenem?Maradjon ez a dolog titokban vagy ha az ő részéről oké,akkor elmondhatnánk a szüleinknek,hogy együtt vagyunk(már ha ő így gondolkozik rólunk,de szerintem valószínű...)?Vagy az nagyon nagy sokk lenne nekik?



2012. aug. 8. 08:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg feküdj le vele! És ebben most semmi rosszindulat nincs! Teljesen komolyan mondom, próbáljátok ki!!!
2012. aug. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%

a Kaszananova azért kaszanova mert nem lehet felismerni :)

sztem megbánod hogy összejöttél vele de ha vonzódsz hozzá nincs mit tenni hajrá

2012. aug. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát kiscsaj téged nagyon behúzott a csőbe ez a srác. :S

ha nagyon szeretnéd féküdj le vele, bár én helyedben várnék min. még 16 nem leszek. De ne csodálkozz ha összetöri a szíved. Hidd el tapasztalat :(

2012. aug. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Csak nehogy kihaljatok mint a vikingek
2012. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ha együtt vagytok abból nem lehet baj mert nem vagytok rokonok! De szerintem várjatok 1 vagy akár 2 évet.
2012. aug. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!