Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire ciki mostohatestvérre...

Mennyire ciki mostohatestvérrel elveszíteni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve költözött össze anya az apjával,akkor még csak hárman laktunk együtt,de tavasszal ide költözött a srác is,mert az anyjával összebalhéztak azon,hogy folyton bulizni járt és sosem volt otthon.Én már a szüleim kapcsolata előtt is hallásból ismertem a srácot,mert elég nápszerű és sokat beszéltek róla ezt-azt.

Utána megismertem személyesen és rájöttem,hogy egy sznob,elkényeztetett szépfiú,aki minden lányt le akar fektetni.

De később egyre többször beszélgettünk és valamennyire jóban lettünk.Májusban pedig megcsókolt és azóta kicsit közelebbi lett a kapcsolatunk...Pettingelünk,de érzem és látom rajta,hogy ő már többet is szeretne.

Szeretem és bízok benne,de azért csak furcsa lenne vele elveszíteni úgy,hogy nem is tudom,hogy mi van köztünk,mert senki nem tud "rólunk",viszont tegnap azt mondta(most először),hogy nagyon szeret.Nekem még életemben nem volt barátom,szóval elég tapasztalatlan is vagyok,neki pedig már sok barátnője volt...De amióta van velünk ez az egész,azóta egy lánnyal sem láttam és nem is hallottám másoktól sem,hogy együtt lenne valakivel,tegnap még az anyám is megjegyezte neki,hogy olyan,mintha szerelmes lenne,erre ő csak mosolyogva annyit mondott,hogy bármi lehetséges és láttam,hogy elpirult.


Mennyire lenne ciki vele elveszítenem?Maradjon ez a dolog titokban vagy ha az ő részéről oké,akkor elmondhatnánk a szüleinknek,hogy együtt vagyunk(már ha ő így gondolkozik rólunk,de szerintem valószínű...)?Vagy az nagyon nagy sokk lenne nekik?



2012. aug. 8. 08:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lévén nem vérrokonod, ezért szerintem semennyire. Kis túlzással olyan, mintha egy osztálytársaddal csinálnád
2012. aug. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Csak szexre kellesz neki. Max szexkapcsolat lenne...
2012. aug. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem azért de mennyi idősek vagytok?
2012. aug. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem várjatok 10 évet, lépjetek le, költözzetek össze és akkor nem lesz ciki. De igy elég kinos lenne.
2012. aug. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Hát nem tudom, a filmekben sok olyan van, hogy tinik megszeretik egymást aztán a szüleik is össze jönnek. Működne ez a valóságban, ráadásul fordítva?
2012. aug. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk mind a ketten.Valamennyire tényleg olyan lenne,mintha osztálytársal csinálnám,mert szeptembertől azok leszünk a gimiben.
2012. aug. 8. 09:17
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Áhh ennyi idősen felejtős :) Ha le is fekszel vele nem lesz hosszú távú :) Szerintem jobban jársz ha más pasi után nézel. 22/F
2012. aug. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem semmi egy fiú, ha már 15 évesen minden lányt meg akar fektetni.


30/f

2012. aug. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
nem ciki. de ne feküdj le vele.
2012. aug. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Most 15 évesek vagytok, és már 2 éve hallottál rola "ezt-azt" kicsit gyanus a dolog. Az nem gond, hogy mostohatestvérek vagytok, de az igen, ha összejöttök, bármi gond adodik közöttetek egyikötök sem tudja otthagyni a másikat, mert együtt laktok, egy iskolába jártok. Gyakorlatilag kész öngyilkosság!!!
2012. aug. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!