Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti egyetértetek ezzel (szüzess...

Ti egyetértetek ezzel (szüzesség)?

Figyelt kérdés
"Nekem az a véleményem, nagy hülyeség általánosítani, hogy aki huszonéves korában még szűz, az biztos ronda, meg valami nincs rendben vele! Elszomorító, hogy kigúnyolják, kicikizik, azt aki még tapasztalatlan ilyen téren. Egy kapcsolathoz szerintem lelkileg is érettnek kell lenni nem csak testileg. Számtalan oka lehet, ha valaki 20 fölött is még szűz, valaki egyszerűen csak későn érő típus, vagy egyéb dolgok miatt nem a párkereséssel van elfoglalva. Emiatt nem szabadna furán nézni rá! Mindenki úgy éli az életét ahogy akarja."
2012. aug. 3. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már az is negatív ha valaki nagy dolognak tartja hogy valaki szűz 20 felett.


Én magasról szarok rá és szerintem mindenkinek azt kéne.

2012. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 CE-Pirate válasza:
Teljesen egyetértek veled :)
2012. aug. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
Teljesen korrekt.De egy beteg Földön élünk Ahol az MTÍVÍ és a VIVA(éljen hurrá elkorcsosodott azok voltak az idők amikor még a pokolgép here and now klippet leadták)mondja meg hogy kit kell emberszámba venni
2012. aug. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy ez NEM az én véleményem, azért van idézőjelben.
2012. aug. 3. 23:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy szűz e valaki 20 évesen, vagy sem? Ha azt szeretné, akkor legyen, ha nem, akkor a kérdés nem merül fel. Ha ezért valaki elítéli az említett személyt, akkor az egy idióta.
2012. aug. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy döbbenetes, de senki nem foglalkozik azzal, hogy a másik ember szűz-e. Esetleg "kiéanagyobb" alapon ált/középiskolában előjöhet a kérdés, de mélyebben senki se foglalkozik vele.


Az általánosítás meg azért alakult ki, mert TÖBBNYIRE igaz.

2012. aug. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Elítélni tényleg nem kell, mert sokféle oka lehet. De milyen szerencse, hogy senkinek nincs a homlokára írva. Tényleg meg kell hozzá érni lelkileg is, aztán meg a gyakorlás teszi a mestert.
2012. aug. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel ki szűz meg ki nem.Minek ekkora jelentőséget tulajdonítani ennek,nem értem.Szerintem ez a szüzesség magánügy,attól nem lesz senki jobb vagy rosszabb,h nem szűz.
2012. aug. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!