Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egyéjszakás kalandnál szüzesség?

Egyéjszakás kalandnál szüzesség?

Figyelt kérdés
Ismerem a lányt 3 éve,tetszem neki,és tuti lesz valami ha nála alszom,de aggódok,hogy merevedési gondom lesz..mit tehetnék előtte? Szeretnék szexelni már de valahogy bennem van ez a dolog. Előre is köszi a segítségeket.

2012. aug. 2. 19:34
 1/5 anonim válasza:

Ugyanez volt velem. 69-nél elmentem, nem mertem szexet kezdeményezni.

(akkor 16/F)

2012. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tüske mindig benned lesz ha új csajjal leszel. Nem tehetsz semmit. Szard le! Esetleg valami felest előtte beverhetsz, vagy egy üveg sört, de ne vidd túlzásba!
2012. aug. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
első,hogy érted?
2012. aug. 2. 19:40
 4/5 anonim válasza:

Hááát. Én is állandóan ezen agyaltam az első előtt, meg agyon féltem magam, hogy jajj mi lesz :) Aztán semmi para nem volt. Gondolj arra, hogy ki vagy éhezve és nem tud nem felállni. Amúgy nekem végül könnyebb volt, mert barátnővel vesztettem el és előtte már pettingelgettünk, de azért újabb csajoknál később előjött a félelem.

A legjobb módszer amúgy, ha kimondod neki. Ha lebuktatod magad, már nincs mit vesztened és az agyad nem fog kattogni, a félelem elszáll és zöld utat kapsz.

Csak nem tudom, milyen a viszonyotok. A mai világban előfordulhat, hogy kinevet és hoppon maradsz. Ha jól ismered, meg tudod határozni ennek a valószínűségét. Ha ez lehetséges, akkor meg kamuzz, hogy ennyitől nem áll fel, izgasson fel, vagy valami :) Aztán ha neked áll, csak feloldódsz. Hajrá :)

2012. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kinevetni biztos nem fog. Velem is történt már ilyen baleset. Igaz értem, mint a rongy, de egyáltalán nem nevetett ki, tökre megértő volt. Legszívesebben szétütöttem volna a falat. Kb fél óra előjáték után összejött, aztán bele a közepébe :) végül is jól jött ki, de komolyan azt az égést még az ellenségemnek sem kívánom, de ha eddig nem is egyszer mindenki átesik rajta.
2012. aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!