Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek? Tanácsokat kérek pls

Szerintetek? Tanácsokat kérek pls

Figyelt kérdés
Barátnőmmel elősször voltunk együtt úgy.Leszopott egyszer de nemvolt elég ugy h nem élveztem el(nemkell leszolni csak nem szopott sokáig) aztán leültettem őt magamra és beraktam neki decsak beraktam aztán rögtön kiis vettem és gumit húztam.Ő is szűz volt és énis.Hozzátenném h nem vérzett még kicsit sem mer megujjaztam őt már jópárszor,ma is és eggyre többb ujjal ugy h max a 3volt és ezért hozzászokott és nemis fájt neki

2012. aug. 2. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2012. aug. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
MI a kérdés?
2012. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
jajj bocs.. szerinted felcsinálhattam igy őt?
2012. aug. 2. 19:43
 4/13 anonim válasza:
41%
NEM.
2012. aug. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
kösz. most tuti hülyének néztek h ilyet kérdezek dehát az első volt és izgultam de nagyon jóvolt
2012. aug. 2. 19:48
 6/13 anonim ***** válasza:

Mivan????

Ha nem akkor az a baj, ha igen, akkor gondolom az is baj lenne (mondjuk azt el is várom, hogy baj legyen). Ha felteszel egy kérdést legalább számíts rá, hogy valaki válaszol.


Amúgy kizárt, hogy rögtön elélvezz egy berakásra. Ha teherbe ejted, az első alkalommal annak semmi köze ahhoz, hogy fáj, vagy vérzik. Amúgy a gumi nem 100% védelem, tehát lehet hogy teherbe ejtetted. De ha csak a sperma át nem jutott a gumin (arra, hogy átjut kb 0,000...1% valószínűsége van)akkor nem terhes.

2012. aug. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
sperma nem jutott átt a gumin mercsak védekeztünk hátha hamarabb elmennék mint ahogy szamittok rá. de aztán levettem a gumit ő leszopott utoljára és a szájába élveztem.éncsak arravoltam kiváncsi h ha csak beraktam neki 1-2 másodpercre h nem e eshetett teherbe. a kérdésről meg megfeledkztem dehát senki sem tökéletes
2012. aug. 3. 14:03
 8/13 anonim ***** válasza:
1-2 másodperc alatt nem élvezel el.
2012. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tehát pontosítsunk!

Beraktak gumi nélkül a péniszedet a lányba?

Amennyiben igen, így is teherbe lehet ejteni egy nőt, mert az elélvezés előtt is termelődik előváladék, ami szintén tartalmaz spermát.


Érdemes csinálni egy terhességi tesztet. Légy úriember, és vegyél a patikában egy terhességi tesztet, (olyan 800-1500Ft között van, és csináljátok meg a tesztet a használati utasítás szerint...


Legközelebb, ha szexelni szeretnétek tartsátok be a sorrendet.


1. simogatás, becézés nemi szervek kivételével

2. nemi szervek simogatása becézgetése

3. nemi szervek orális becézgetése (ne legyen egyoldalú, te is megnyalhatod, megpuszilhatod a lány nemi szerveit, és Ő is a tied.

4. amikor a lány már elég nedves, és te hímvessződ már teljes pompájában áll, húzzatok fel egy gumit,

5. közösülés, lassan óvatosan, majd fokozatosan lehet gyorsítani kinek kénye kedve szerint. (néha ellenőrizzetek nem húzódott e le a gumi...

6. Az élvezet végeztével, lehúzod a gumit, megbizonyosodsz, hogy nem szakadt -e ki, majd kösd be, és szemetesbe dobd ki, a lányt pedig simogasd becézgesd meg utána hogy kerek legyen a történet!


Ne siessétek el a dolgot, és ne érjen a pőre hímvessződ, a lány pőre vaginájához (a fent említett előváladék miatt).


A gumi azért is jó, mert segít elnyújtani a szexet.


A lány szűzhártyája nem véd sem a terhesség, sem a nemi betegségek ellen, így vigyázzatok legközelebb!

2012. aug. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen hogy ilyen részletesen leírtad :) az előjáték megvolt kicsit hosszura is sikeredett olyan 2óra körül lehetett :) de közben néztünk filmet is...:) hát picit ideges voltam az eggyütlét után mert mivan ha...mégis.. :) de megnyugodtan mer 2naja megjött neki :)
2012. aug. 8. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!