Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsokat kérek, ilyen szituációban hogyan kellene viselkedni, mit kellene tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy barátnőm, főiskolás, nagyon okos és van neki egy szaktársa, akivel működik a kémia, mármint egymás között. A srác nagyon nagyon figyelmes, kedves vele, szinte már félreérthetően. De a srácnak van egy több éves párkapcsolata, ami nagyon harmonikus.

A barátnőm nagyon össze van zavarodva és igazából mivel nekem az ilyen szitukban nem igazán volt még részem, ezért nem tudom mit tanácsoljak neki!

Mindennap találkoznak és a barátnőmnek nagyon rossz, hogy a fiú ennyire "más" vele... mert az egyértelmű, hogy máshogy viselkedik vele, mint a többi szaktárssal. Viszont az is egyértelmű, hogy nem fogja elhagyni a barátnőjét.

Szóval szerintetek mit tanácsoljak? Kerülje a srácot, ami szinte lehetetlen, mivel egy koliban laknak, vagy próbálja meg kiverni a fejéből, ami szintén lehetetlen a túlzott figyelem miatt???

Szerintetek mi a legjobb a barátnőmnek?


2011. dec. 13. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
hűtse le a srácot, és kérdezgesse minél többet a barátnőjéről..
2011. dec. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom a barátnődnek is tetszik ez a srác...hát sztem nincs más hátra, mint hogy megbeszéljék ezt a dolgot. A barátnőd finoman, kedvesen kérdezzen rá, hogy akkor hányadán is áll a srác. Egyébként lehetséges, hogy a fiú szimplán csak nem mer kilépni a működő kapcsolatából, de igazából már a barátnőd tetszik neki. Meg kell beszélni, ennyi...sztem minden rendben lesz :)
2011. dec. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Barátnőm elég félénk, nem tudom mennyire mer kezdeményezni egy ilyen beszélgetést, de én buzdítani fogom rá... sztem is jobb ha tisztázzák.

2011. dec. 21. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!