Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most komolyan miért gondoljáto...

Most komolyan miért gondoljátok cikinek ha egy lány 14 évesen szűz?

Figyelt kérdés

2012. aug. 2. 10:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
a kis kur.va barátnőid mondják tuti akik már 13 évesen dugtak....
2012. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
100%

egyáltalán nem ciki ha valaki 14 évesen szűz.. én 18 vagyok, és még mindig szűz vagyok. van egy ismerősöm, aki lassan 22 éves lesz, és még ő is az.. szerintem undorító, ha valaki 14 évesen már nem szűz

18/L

2012. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
mert ez kérlek szépen egy szexista világ, amiben az a jó, ha már 10 évesen a sarkon vagy. Szerintem egyébként ez nagyon nem kor függő, hanem személy és érzés függő. ha 18 évesen találod meg azt akivel el szeretnéd veszíteni a szüzességedet mert őt találod rá alkalmasnak akkor ez van ha akkor leszel készen érzelmileg. ez tőled függ.
2012. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Én szerintem sem ciki :)).Elég bunkók eggyesek xD Minek kell házasság előtt elvesziteni? :D :)) hogy valamit tanulj akkorra? :D

15/F

2012. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!