Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mikor számít egy...

Szerintetek mikor számít egy lány/nő szűziesnek? Ha maximum hány szexpartnere lesz az egész élete során?

Figyelt kérdés

2012. júl. 25. 23:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
semennyi?
2012. júl. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy viselkedik civilben, a partnerszámtól függetlenül.

Rólam mindenki azt hiszi, hogy valami kvajókislány vagyok, mert nem úgy közlekedek az utcán, mint egy ordas kva...


Ehhez képest akárkit kérdeztem, vagy beszéltem róla, messze én vagyok a legperverzebb nőstényállat... Csak valamiért a kinézetem vagy a megjelenésem szöges ellentéte ennek ezek szerint. :D Amúgy tök szégyenlős tudok lenni, ha nem a barátomról van szó, úgyhogy valszeg ezért.


21L

2012. júl. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De most nem a perverzségre értettem, hogy mondjuk kipróbáltok ezt-azt a barátoddal, hanem konkrétan a partnerszámra gondoltam.
2012. júl. 26. 00:03
 4/10 anonim ***** válasza:
A szűzies az semennyi. A hagyományosan vett "rendes lány" az az, aki a házasságig nem dug senkivel. Szerintem ma már az is rendes, aki 4-5 hónapig nem fekszik le a barátjával.
2012. júl. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem minél többször fekszik le a barátjával annál jobb..

Relatív de amikor kapcsolatban vagy és szeret valaki akkor nem korrekt a dolog.. kivéve ha belefér a perverzkedésbe a gruppen vagy ilyesmi.

2012. júl. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Arra válaszoljatok légyszi, amit kérdeztem jó. Nem is úgy értettem, hogy egy párkapcsolaton belül ellenáll, hanem hogy hány partnere lehet az élete során, ami még belefér a "szűzies lány" kategóriába.
2012. júl. 26. 00:48
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem azért, de már eleve rosszul tetted fel a kérdést.

Szexpartner = mindenféle érzelmek nélküli alkalmi kefélés az illetővel, vagyis akinek csak egy is volt, az már nem lehet szűzies.


30/f

2012. júl. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó akkor lehet rosszul tettem föl, de attól még nagyon jól értitek, hogy mit kérdezek, úgyhogy gratulálok annak aki mégsem bírja ki, hogy belekössön.
2012. júl. 26. 17:38
 9/10 anonim válasza:
ez nem számtól függ mondhatom hogy addig szűzies vagy amíg nem fekszel le "4" pasinál többel D: ez nem így működik :"D
2012. júl. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk én már személy szerint furin nézek arra a 23 éves lányra, akinek 5-6 komolyabb barátja volt. 23 évesen nem hiszem, hogy ennyi pasiból egy sem volt jó, és azt sem hiszem, hogy a lányba nem volt semmi hiba.
2012. júl. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!