Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért olyan gáz, hogy a...

Miért olyan gáz, hogy a házasságig meg akarom őrizni a szüzességemet? 16/L

Figyelt kérdés

2012. júl. 30. 03:38
1 2 3 4 5
 31/41 anonim válasza:
71%
Mi van ha összeházasodtok és rájöttök hogy szexuális élet nem megy úgy köztetek ahogyan elgondoltátok vagy szerettétek volna.Ez elég nagy gond ám egy házasságban. Aztán szépen emiatt elváltok. Na akkor lesz GÁZ!
2012. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim válasza:
72%

ReapeR 26/F - a bibliát és istent leokádékozni kicsit szerintem is túlzás, de abban, h Orbán(t) fejbelövi(k) magát v beomlik a parlament épülete ülés közben, na abban bízom én is :-))))))))

bocs az offér...

2012. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
40%

Egyáltalán nem gáz, főleg, ha vallási okok miatt.


A többieknek mondom, hogyha emiatt akar várni, akkor nem fogjátok meggyőzni a felpróbálatlan cipő példájával, ugyanis a keresztyénség szerint a házasság lényege NEM A SZEX, és akár meglepő akár nem az élet legnagyobb élvezete SEM A SZEX.


A házasságot Isten azért teremtette, hogy két ember (EGY FÉRFI ÉS EGY NŐ, mindkét félből pontosan egy), ha jobban szeretik egymást, mint a többit, akkor egymást segítik, próbákban nehézségekben, egymásnak örülnek örömökben (elmondhatom a házassági esküt, de minek?), és gyerekekkel szaporítsák be a földet. És egymás iránti szeretet kimutatására adta Isten a szexet, azaz a HÁZASPÁROKNAK. Ezért van, hogyha két vallásos ember házasodik, nincs köztük "mikor feküdjünk le egymással" vita, mert egyértelmű, hogy a nászéjszakán, és ezért van, hogy a vallásos házasságoknak (ahol nem szexelnek esküvő előtt) csak a 5% lesz a vége válás, míg a többi közül már 55%, és ez a szám vészesen emelkedik.


Hogy ez miért van?

Azért mert az emberek a házasságtól a nemi életet várják el, és amikor elérkeznek a változó korba, ez megromlik. Míg a vallásosak tovább segítik egymást, többek közt ebben a próbában is.


Úgyhogy kedves kérdező, csak kitartás, és ne hagy magad meggyőzni.

2012. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
63%

Jajjj, hagyjuk már ezt a vallásos maszlagot. A szex igenis fontos egy kapcsolatban! Lehet, hogy a vallásos emberek kevésbé válnak, de ez csak azért van, mert a többi vallásos ismerősük lenézné őket ezért. A nagy vallásos emberek többsége, ha nem jó a szex, inkább félrelép. Ezért lehet lepontozni, de nem egy ilyen emberrel találkoztam már.


Nem gáz, ha meg akarod tartani a szüzességed, de így benne van a pakliban:

1. Soha nem mész férjhez, mert a férfiak többsége (főleg 30 éves kora előtt) nemigen akar házasodni és vénlány maradsz.

2. Olyan emberhez mész hozzá, akivel rossz a szex. Ha emiatt nem is váltok el, de előbb vagy utóbb valamelyikőtök félre fog lépni.


Én személy szerintem már úgy 5 éve lemondtam a házasságról és nem is akarok férjhez menni. Ezért is le lehet pontozni, de szerintem felesleges cécó, ettől nem lesz több egy kapcsolat. Ha tönkremegy, akkor is tönkre fog menni, ha házasok vagytok, csak akkor még bonyolultabb jogilag a szétválás... 25N

2012. aug. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim válasza:
80%

utolsó, tök igazad van, mindenben, én is hasonlóan gondolom, de azért mosolyognom kellett azon, h 25 évesen már 5 éve lemondtál a házasságról... az kicsit olyan, mintha ugyanígy 25 évesen azt írnád: "belefáradtam az életbe". még legalább 2x annyit fogsz élni, mint eddig, hidd el nekem, hatalmasakat fogsz te még változni.

35/N/2 éve házas, 20 évesen szintén úgy gondolta, h sosem megy férjhez :-)

2012. aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
20%

Ha egy kapcsolat a szex miatt megy tönkre, az azért van, mert arra alapszik. Ez is egy gond. Amúgy nem tudom, hogy akikkel találkoztál milyen vallásúak voltak, de vannak azok a vallások, amelyik tagjai, inkább maradnak boldogtalanok, mint leégjenek barátai előtt. Ha jól tudom egyik vallás sem tiltja az újraházasodást elválás után, de semelyiknek nem tetszik. De még mindig jobb, mint a hátralévő életed egy olyannal leélni, akit nem szeretsz. Szerintem egy egész életen át hazudni mindenkinek nagyobb bűn, mint elválni, arról nem beszélve, hogy ezek embereknek akarnak tetszeni, mint Istennek. Aki ismeri a Bibliát, ezt nem teszi. Persze vannak azok a fajta emberek, akik hallanak egy-két történetet, és csak azokat tartják be. Márpedig ha mindenki felkötné magát amikor vétkezik, mint Júdás, az nem lenne előnyös. Azt ajánlom, hogy ne az olyanok alapján alkossatok véleményt az egész keresztyénségről, mint a 34-es ismerősei.


#33

2012. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:
56%

akkora hülyeségeket irtok bakker. Ha én házasság előtt nem csinálnám, és elveszek 1 lányt, majd kiderülne hogy nem az igazi az ágyban, én akkor sem válnék el ennyitől. Én nem a pics.. szerettem bele. Aki az ágyban jó, ha ien nő kellene akkor kurv.. veszek el feleségül, azzal nem lenne gond ágyban. Aki ellentétessen van és ráment a kapcsolata ott valameik fél csak testileg szerette a másikat. Nem akarok egyáltalán vallási dolgokkal takarózni, de most fogok "jóban rosszban míg a halál el nem választ?" na kinek ismerős?

ráadásul az állatok azok amelyek csinálják és tovább állnak. Mi emberek vagyunk nem? kivételek vannak :)


Ebben a témában a nő diktálja a témát

18/F

2012. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:
60%

hoppá elírtam

*nő diktálja a tempót

2012. aug. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
35%
Szerintem nem gáz..mert amelyik férfi tényleg szeret az várni fog rád...én is megakarom őrizni a szüzességemet a házasságig.Ez csak tőled függ h megtartod addig vagy sem.De mindenféleképpen olyan férfinak add aki megérdemli.:)
2012. aug. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 copido válasza:
44%
Én is azt mondom,hogy nem gáz ha valaki szüzen megy férjhez.Ez nem "cipő" amit próbálni kell ,és mi van akkor ha csak a 15.cipő felel meg?Különben is az első sex akkor igazi ha mind két fél szeretettből és boldogságból teszi és nem próbából.Azt ne mondja senki hogy elmész egy discoba és akivel táncolsz és ismered már fél órája ,majd megdug az értelmes dolog?A sex-et az lehet puding próbának venni.
2012. aug. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!