Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért olyan gáz, hogy a...

Miért olyan gáz, hogy a házasságig meg akarom őrizni a szüzességemet? 16/L

Figyelt kérdés

2012. júl. 30. 03:38
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
79%

Azért, mert a szeretkezéssel mindig minden kapcsolat megváltozik, úgy értem, az egész kapcsolat, és nem árt tudni, hogy hogyan, mielőtt összekötöd az életed valakivel. Persze az sem elhanyagolható, hogy összeilletek-e ilyen téren is.

A másik ok pedig, hogy régebben a lányok férjhez mentek mondjuk 18-20 évesen, az még rendben, de ma, nézd csak meg az ismerősöket, rokonokat, férjhez mennek mondjuk 25-29 évesen. Én 25 vagyok, nem vagyok férjnél, és már rég meghülyültem volna, ha még mindig várnék.. :)

25N

2012. aug. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 Rudi Róka válasza:
46%

Magam részéről egyáltalán nem tartom gáznak.


Sőt, igazából életem egyik nagy szomorúsága,

hogy nem csak a feleségemmel vannak szexuális

emlékeim.


Nagyon fontos viszont az, hogy a szex csak egy része

a boldog házasságnak. Az igazi alapja a szeretet, ami

nem csak egy érzés, hanem egy erős kötelék, ami a

két embert összeköti.


Ez a kötelék képes kellő erőt, odafigyelést, elfogadást

biztosítani ahhoz, hogy egy házasságban akár a szexuális

kipróbálatlanság se okozhasson problémát.


Persze ez csak egy idea és a hétköznapok lehetnek ettől

nehezek, de az élet már csak ilyen. "Mondottam ember: küzdj

és bízva bízzál!"


Ne hadd magad eltántorítani, mert az emberek nem azért

vállnak, mert nem próbálják ki a másikat mielőtt

összeházasodnak (hiszen mint a hozzászólások is bizonyítják

mindenki szexel a házasság előtt), hanem azért, mert általában

önzőek és nem elég bölcsek ahhoz, hogy észrevegyék mi

fogja a házasságukat tönkre tenni.


Ezt a bölcsességet pedig legtöbbször csak valamilyen külső,

spirituális forrásból lehet megtalálni, mint amilyen Isten, a Biblia.

2012. aug. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
60%

Ez a kötelék képes kellő erőt, odafigyelést, elfogadást

biztosítani ahhoz, hogy egy házasságban akár a szexuális

kipróbálatlanság se okozhasson problémát.


Persze ez csak egy idea és a hétköznapok lehetnek ettől

nehezek, de az élet már csak ilyen. "Mondottam ember: küzdj

és bízva bízzál!"


Ne hadd magad eltántorítani, mert az emberek nem azért

vállnak, mert nem próbálják ki a másikat mielőtt

összeházasodnak (hiszen mint a hozzászólások is bizonyítják

mindenki szexel a házasság előtt), hanem azért, mert általában

önzőek és nem elég bölcsek ahhoz, hogy észrevegyék mi

fogja a házasságukat tönkre tenni.


Ezt a bölcsességet pedig legtöbbször csak valamilyen külső,

spirituális forrásból lehet megtalálni, mint amilyen Isten, a Biblia.


Utolsó, te tényleg ilyen hülye vagy??? :D

A hangsúlyozom JÓ kapcsolat alappillére a szex, a JÓ szex, ha nincs testiség, hiába imádják egymást agyba főbe, nem fog működni, mert nem lesz elég intimitás a kapcsolatukban... És mivel gondolom az áldozat sem 2.hónapban akarja majd őt feleségül venni, így nem fog menni. Én az épp aktuális barátnőmmel a kapcsolat elején napi 3-4X szexelek, mert akkor még újak vagyunk egymásnak, és szerelmesek... Ez így van rendjén.

Küzdök eleget a munkahelyemen, a magánéletben, nehogy már a természetes biológiai szükségleteimmel is küzdjek... Bízok én pl abban, hogy Orbán fejbelövi magát, vagy ülés közben összedől a parlament, és mindegyik csicska ott döglik meg...

Ez az Istenes, meg Bibliás okádékot meg már nem is részletezem, hogy mekkora idétlenség...


-ReapeR-26/F

2012. aug. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim válasza:
42%
A puding próbája az evés
2012. aug. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 Archa válasza:
93%

ezt csak akkor vállald be ha tényleg komolyan gondolod, mert az is megtörténhet hogy még 30évesen is szűz leszel.

Képzeld hogy együtt vagy valakivel, imádod szeretet, ha már komoly kapcsolatban vagy nem éri meg várni szerintem.

De az a jó ha a nő nemadja meg magát még az este. kell legalább 2-3 hét.

És ha esküvő után rá jössz hogy az illetővel nem jó a szex?

Mert a testi kapcsolat ugyan olyan fontos mit a lelki. Aki azt gondolja hogy hazudok akkor annak nem volt még normális kapcsolata.

2012. aug. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim válasza:
35%
23-as. Te egy akkora bunkó, paraszt, nyomorék állat vagy. Hogy mered le okádékozni Istent meg a Bibliát? És a jó kapcsolat alappillérje nem a szex.(Persze az is fontos.) De sokkal fontasosabb a testi dolgoknál a lelki dolgok. A szexnél fontosabb az, hogy jól eltudjatok beszélgetni, lelki társai legyetek egymásnak, megértsétek egymást stb..
2012. aug. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
50%

26-os... 23 vagyok... :)

Mindent bóknak veszek, ami jelzővel illettél... :)

Fura, hogy kicsi korom óta egy hányadéknak tartom a bibliát, istent meg f@szra húznám, mégsem ért emiatt hátrány, vagy kár. Hogy hogy merem? Hát így... Megtehetem, meg is fogom tenni, én vagyok a magam ura, nem más :) De tetszik a lelkesedésed.

2012. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
70%

Vennél használt autót megtekintés és kipróbáláés nélkül ?


Ezért.

2012. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
38%
Ne tekintsük már a párválasztást a vásárlással párhuzamba hozható dolognak... idióta fogyasztói szemlélet.
2012. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim válasza:
85%
Nem gáz, ez a te döntésed. Csak nem kellene másoknak is mondani, őrizd inkább magadban, mert "hülyének" fognak nézni és vita lesz belőle. Most így érzed, később azonban ha találsz egy helyes fiút, akkor ez a döntésed változhat. Minden ember változik, előre nem tudhatod, hogy mi lesz pár múlva, és akkor lehet másképp gondolod. Nem kell ebből sportot űzni, hagyni kell, hogy akkor történjen meg a dolog, amikor te is szeretnéd. Bízz magadban, az a fontos, hogy TE mit akarsz! A magánéletedbe nem szabad, hogy beleszóljanak mások. Sohase tégy akaratod ellenére, mert akkor megbánod! Ha rád talál a nagy szerelem, a boldogság, akarni fogod és meg történik aminek lennie kell, és ez már nem lesz kérdés. :)
2012. aug. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!