Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Úgy érzem, nem bírok tovább...

Úgy érzem, nem bírok tovább várni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, még sosem jártam senkivel. Többször is kialakulóban volt egy kapcsolat, de az utolsó pillanatban valami mindig közbejött. Én már úgy vagyok vele, hogy nem kell nekem pasi, csak szex. Nagyon sokszor csalódtam a férfiakban, én már nem hiszek abban, hogy várni kell az ,,igazira". Egyetlen normális férfit ismerek: a bátyámat. A család többi férfi tagja is példa arra, hogy milyenek a hímneműek...
2012. júl. 22. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerény személyem pedig a nőkkel van így. Sokat kifogtam az "aljából" (ez egoista volt, de nem gond)... Ez van, nem várok semmit, élem az életem, aztán ha egyedül kell megdögleni a kései jövőben, akkor egyedül halok meg.
2012. júl. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Figyelj, 17 éves vagy, hová rohansz? Az összes férfit ismered, hogy általános véleményed van? Te is csak egy eszköz akarsz lenni? Akarod, hogy egy ,,lyuk" legyél egy pasi számára? Csak lefekszel vele, aztán öltözik, és hazamegy, anélkül, hogy megkérdezné, milyen napod volt...


Becsüld magad többre! Nem kell sietni! A szüzesség egy kincs, és nem mindegy, kinek adod oda magad! Ha érzelmek nélküli szexuális kalandoknak teszed ki magad, nagyon hamar össze fogsz törni! Veled egyidős voltam, mikor először szerelmes lettem, és úgy adtam magam oda. Gyertyafénynél, romantikusan, úgy, hogy figyelt rám, és bár fájt, csodás élményként maradt meg bennem.


Ennél többet, és jobbat érdemelsz, nő vagy, és nem fog menni az érzelmek nélküli szex, hidd el... Nagyon megbánnád, hogy nem voltál picit türelmesebb.


Értékes vagy, és ne add ennyire le a szintet! Igenis, küzdjön meg érted egy rendes pasi!

2012. júl. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen aztán biztos k*rva sokat csalódhattál..... hát drágám, egyet mondok: NEM.

amúgy meg ja, nem kell várni az igazira. akkor csinálod, amikor akarod. csak ne legyél terhes, meg saját érdekedben nemi és lelki beteg se, azon túl mind1.

2012. júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem meg hülyeség ez a szüzesség egy kincs duma. Én 20 éves koromig vártam vele, majd nem bírtam tovább, és lefeküdtem olyasvalakivel, akibe nem voltam szerelmes (aranyos, kedves pasi, csak nem szerettem). És jó volt, nem bántam meg! Csak annyi lett a "bajom", hogy nem voltam többé frusztrált amiatt, hogy még szűz vagyok... Nagy teher esett le ezzel a vállamról, sokkal felszabadultabb vagyok azóta.


Biztos sokkal jobb szerelmesen, de szerelem nélkül is tud az lenni, ha nagyon megkíván az ember valakit. És hiába mondják, hogy "nem ciki", de ha az ember emiatt feszült, akkor jobb túlesni rajta.


Szerény véleményem szerintem szerelem nélkül is tud jó lenni, és (ahogy hallom) szerelmesen is lehet szar élmény az első... Nem mindenki szerencsés. Persze nem kell az első szembejövővel összefeküdni, sőt! De sajnos nem mindenkinek jön el az "igazi" időben...

2012. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor szexelj.. Ha nem vagy csúnya akkor biztos találsz valakit akivel csinálhatod.


Amúgy mik jöttek közbe az utolsó pillanatban ha megkérdezhetem? Privátba is elküldheted ha itt nem akarod leírni.


Azért érdekel mert én is hasonló helyzetben vagyok.

2012. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

kedves kérdező, ha nem vagy kamu akkor ajánlom neked az ezen oldalon 4698456kérdésben megtalálható 18 év feletti szűz fiút, aki rendes kedves, talán nem jóképű és kisportolt, de komoly kapcsolatot akar.


szerintem az a lány, aki manapság nem talál magának pasit, valami nagy hibával rendelkezik. általában azzal az eggyel, hogy hülye elvárásai vannak. ha nem vagy bűn ronda és az iqd magasabb egy csótányénál, akkor pasik tucatjai közül válogathatsz.


mellesleg van egy olyan sejtésem, hogy a "sok csalódás" szintén nem a monogámia utáni vágyódást fejezi ki. ha ez csupán eszmei volt, én kérek elnézést.


ha meg tényleg csak szex kell, akkor vállald fel, minden nap 1000 pasit találhatsz aki vevő lesz rá. vagy hazudd azt mint a többi ribanc, hogy te nem vagy az. úgyis nyílt titok, hogy minden nő hazudik a múltjáról, a koráról esetleg az állapotáról, gyerekeinek számáról. az aggszűz fiúcskák meg csak várjanak tovább a leendő nemribanc feleségükre...

a legtöbb embernek tényleg csak szex kell, de valamilyen hülye okból ragaszkodunk a látszathoz, hogy ááá nekünk nem...


mellesleg elég fura ezt így 17 évesen, miközben pl egyesek 22 évesen is kitartanak amellett, hogy nem adják alább. gondolkozz el azon, hogy ha szerelemre vágysz, tényleg boldogabbá fog tenni a szex? ha igen, akkor sosem szerelemre vágytál. mint ahogyan az emberek többsége.


ja és mielőtt hímsoviniszta lennék: igen, a fiúk nagyrésze tényleg egy rakás szemét, de a lányok ahhoz képest trágyadombok... míg csak ezen az oldalon kapásból 20 18éves rendes szűz fiút találsz, addig a való életben évekig kell kutatni egy hasonló lány után, aki nem egy drogos r**nc.

2012. júl. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért az utolsó mondataidban érezhető némi túlzás....
2012. júl. 26. 18:30
 8/8 A kérdező kommentje:
De amúgy igazad van.
2012. júl. 26. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!