Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Úgy érzem kész vagyok rá,...

Úgy érzem kész vagyok rá, hogy lefeküdjek a barátommal. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat pettingeltünk már,tudjuk mindketten mi a jó a másiknak,mégsem beszéltünk még a szexről.8 hónapja vagyunk együtt,mindketten elsők vagyunk egymásnak,de úgy érzem Ő maga is félénk kezdeményezni.Sokszor próbáltam már,hogy becsúsztatom a kezem,de egyszerűen megáll a nadrágja cipzárjánál,pedig kész lennék rá.Érzem,hogy Ő is szeretné,de talán attól fél,ha olyan helyre nyúl,nem jól fogok reagálni.Vegyek óvszert és adjam oda neki vagy mit tegyek? Mondjam,ha legközelebb simogatjuk egymást,hogy én már kész lennék rá? vagy hogyan fejezzem ki neki,hogy én is,akire ennyire figyel és vigyázz,kész lennék már rá.Esetleg van saját tapasztalatotok? 18,18
2009. márc. 14. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát nem értem ha olyan sokat pettingeltetek akkor h pettingeltetek ha le se húztad még a gatyáját? :O
2009. márc. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A pettingbe nem feltétlenül tartozik bele az orális szex...tehát simogatás csók...
2009. márc. 15. 00:02
 3/9 anonim ***** válasza:
sajat tapasztalatom szerint en is igy vesztettem el h csak simogattuk egymast pettingeltunk es azon vettuk eszre magunkat h megtortent nagyon kivantuk egymast ezert nem is feltunk el lazultunk kenyelmesen nem kell gorcsolni foleg a fiunak mert O iranyit (ha ugy van ) nem kell felni az jo lenne ha lenne magadnal ovszer es mutasd meg neki es mond meg legkozelebb akarod h hasznaljatok el csak ne mondj idopontot mert lehet h annyira fog keszulni h egesznap gorcse lesz es parazni ahogy szoktak mondani mindent a maga idejen - sok sikert kivanok
2009. márc. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
en elintezhetlek a baratod helyett
2009. márc. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem először kézzel elégítsd ki az az igazi petting mikor úgy élvez el...aztán jöhet a többi szép fokozatosan nem kell nagyot lépnetek
2009. márc. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező, szerintem neked fogalomzavarod van. az a petting, amikor konkrét behatolás ugyan nincs, de egymás nemi szerveit közvetlenül, nem pedig ruhán keresztül izgatjátok (akár kézzel, akár szájjal).


de ha szeretkezni akartok, nyugodtan mondd meg neki. vagy, ha ez nem megy, esetleg mutasd meg neki ezt az oldalt, meg mutasd meg ezt a kérdést is, hogy te irtad. ebből tuti rájön.

2009. márc. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Cica, kapd elő a farkát és elégítsd ki először kézzel. Amíg igazából farkat sem láttál, ne lépj tovább.
2009. márc. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Utolsó jól beszél csináld azt...az igaz, hogy meg fog lepődni de nembaj legalább tovább haladtok és aztán te se maradj ki, egy kis orál és utána jöhet a lényeg igy a legjobb hidd el.
2009. márc. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

Hát ez nem igaz... ez már hanyadik kérdés, hogy a fiú nem mer kezdeményezni. Félénk egy lánnyal...

Gyerekek nagyon nagy baj van. Nem vagyok idős, de a mi időnkben ilyen nem volt...


A kérdezőnek pedig:

Szinte menthetetlenek vagytok mind a ketten. De még van remény!!

A srác lett a lány, te meg a fiú úgy látom, szóval szerepcsere van.

Amikor legközelebb pettingeltek csomagold csak ki a gatyájából és elégítsd ki szájjal és kézzel. Ne törődj vele, hogy tiltakozik, vagy csak szimplán tehetetlen. Majd ha rákap az ízére remélem férfiként fog viselkedni és a kezébe veszi az irányítást.

Te meg bátorítsd majd közben, mert lehet, hogy a nagy igyekezettől még fel sem fog állni neki rendesen. Ez nem kudarc bárkivel megesik.


Egyébként amit eddig 8 hónapja csináltatok, az nem petting volt, csak valami...

Viszont szerintem, ha még egymás nemi szerveit sem ismeritek, kicsit erős lenne rögtön szexelni. Legalább egyszer kétszer előtte elégítsétek ki egymást kézzel és szájjal. Utána mehet a szex, ne várjatok sokáig.


25/f

2009. márc. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!