Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 17 éves fiú vagyok van egy...

17 éves fiú vagyok van egy barátnőm akivel nagyon szeretjük egymást. Tegnap voltunk egy hónaposak és már úgy érzem hogy eljött az ideje, nem várhatok tovább. Hogy kezdjem? Mit hogy csináljak?

Figyelt kérdés
Petting már volt.Ő már nem szűz 13 éves kora óta.
2010. aug. 27. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
pontosan minek jött el az ideje?
2010. aug. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
80%
Szerintem ne várjatok tovább. Itt az idő! Most már bekapcsolhatjátok a TV-t!
2010. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha 13 éves kora óta nem szűz, akkor már az első héten meg kelett volna tolni.
2010. aug. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na szóval most már majdnem 18 éves.És én vagyok még szűz.És a szüzességem elvesztésének jött el az ideje.Ebben szeretnék tanácsot kérni.Mit hogy csináljak?
2010. aug. 27. 11:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát petting aztán majd érzed,hogy nedvesedik és betolod,nem kell megtervezni meg ilyenek úgyse olyan lessz.Gumi legyen vagy fogamzás gátló vagy valami mert aztán jön a kérdés,hogy terhes e? meg stb...
2010. aug. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szed gyógyszert de attól még nekem se árt védekezni nem?
2010. aug. 27. 12:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól még óvszer, ha 13 éves korától nem szűz, nem árt vigyázni. Jobb igy kiszűrni a nemi betegségeket
2010. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És hogyha óvszer van rajtam akkor nyugodtam bele élvezhetek?És utána ha nem ment el akkor mit csináljak ujjazzam utána még?
2010. aug. 27. 18:29
 9/9 anonim ***** válasza:
bizony utána ujjazd vagyis "vakard" a hasa felőli oldalt.. de 17 évesen ne legyél már ennyire gyökér-.-"xD a csajod meg 13 évesen.. hát az szép:D megerőszakolták?:B
2010. szept. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!