Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már eggyüt vagyunk lassan egy...

Már eggyüt vagyunk lassan egy éve nagyon szeretjük egymást én már nem vagyok szűz de ő még az én már nagyon szeretnék sexelni de ő nagyon ellene van :s . Mi tegyek?

Figyelt kérdés
csajok hogy lehetne meg győznöm??? segítsetek légyszives
2010. jún. 26. 01:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
hany evesek vagytok?? várj, tippelek.. te 14 - 15.. ő meg 18??
2010. jún. 26. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
rántsál kettőt a rudin és feküdj le
2010. jún. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ne akard győzködni csak finoman közeledj,mindíg menj egy kicsit közelebb a célhoz,de csak addíg amég engedi.(türelem..)
2010. jún. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
16évesek vagyunk .....de szrintem már megéretünk ráá ...am aki nem tud normális választ adni az maradjon kusba szerintem , az oldalnak nem az lényege hogy ilyen béna bunkók be írkáljának
2010. jún. 26. 02:04
 5/20 A kérdező kommentje:
fiúúú vagyok!!!!!!!!
2010. jún. 26. 02:06
 6/20 anonim ***** válasza:
Lehet hogy te megérettél rá,ezekszerint ő nem.Mindt már mondtam "türelem" :)
2010. jún. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
szerinted egy igaz szerelem ki birja ezt???
2010. jún. 26. 02:14
 8/20 anonim ***** válasza:
Mindenképp...A szerelem sokat kibír, eltűr :) Persze csak ha nem felszínes.
2010. jún. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
kösszíí........ezzel én így voltam egy ideig ,de most már nem tudom mit tegyek
2010. jún. 26. 02:44
 10/20 anonim válasza:
53%

Hát hallod, nekem legelső kapcsolatom másfél évig tartott szexmentesen. Legelőször csaj mondta, hogy nem akarja elsietni, mondom oké természetesen. Eltelt pár hónap, mondta hogy majd fél éves "évfordulónkon". Persze ebből se lett semmi. Aztán jött az egy éves évforduló, ebből se lett semmi, majd tovább húzta az időd. Hát én nagyon szerettem, nehéz volt szakítanom vele. De én úgy voltam vele, hogyha másfél év után se bízik bennem, akkor utána se fog.

Szóval szerintem beszéld meg vele, hogy te igenis bízol benne és bízzon ő is benned, ugyanis a szerelem alapja a bizalom, és ha 1 év alatt sem jutott odáig a csaj, hogy bízzon benned, akkor én azt mondom hogy felesleges tovább folytatni, még ha te szereted is :( sajnálom

2010. jún. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!