Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már eggyüt vagyunk lassan egy...

Már eggyüt vagyunk lassan egy éve nagyon szeretjük egymást én már nem vagyok szűz de ő még az én már nagyon szeretnék sexelni de ő nagyon ellene van :s . Mi tegyek?

Figyelt kérdés
csajok hogy lehetne meg győznöm??? segítsetek légyszives
2010. jún. 26. 01:58
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
HALLOD nekem úgyan ezt mondta a csj hogy várjunk 6hónapot ...de eből se lett semi és most meg azt mondja várjuk meg az 1évet
2010. jún. 26. 03:35
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább neked kellene felfognod hogy 16 évesen nem biztos hogy elakarja veszíteni a szüzességét még. Attól hogy neked ennyire dughatnékod van arról nem ő tehet. A szerelem meg sokkal többet kibír mint hinnéd. Ha szereted akkor vársz ha nem akkor hagyd el és a lánynak is jobb lesz és te is dugdoshatod a farkad ahova akarod.
2010. jún. 26. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
és mi van akkor, ha akar várni még 1 évet? jó h nem 16 éves korában szexel, gyerekfejjel..
2010. jún. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
ő fogja érezni hogy mikor áll rá készen mint testileg s lelkileg. ne legyél egy rámenős agyatlan. ha azért elhagynád mert nem akar akkor húzz el
2010. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
0%
Ez mind szép és jó, csak nem így működik egy párkapcsolat. Érdekes én másfél évet vártam, aztán a következő csávójával érdekes 1 hónap alatt eljutottak a szexhez. Ha egy csaj ilyen sokáig vár, akkor ott valami nincs rendben, én azt mondom. És ez a szöveg hogy várjunk amig a csaj készen nem áll oltári nagy baromság.
2010. jún. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
semmit ne erőltess, egy lánynak fontos az első, és neki az nem túl jó lelikelg, ha azt érzi, hogy kényszerítik.
2010. jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
miért lenne gond?? nem mindenkinek az az 1. dolga, h ágybaugrik vkivel.. ne legyél már nevetséges :))
2010. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

1. Ne nyaggasd a csajt, mert nem segít. Mire van a petting? Annyi módja van az aktuson kívül az örömszerzésre, miért nem fedezitek fel egymás testét, érzékiségét? A szex nem "bedugom"-mal kezdődik!


2. Egy szexuálpszichológus nyilatkozta egyszer a tv-ben, hogy az a lány, amelyik arra hivatkozik, hogy majd ha ennyi, meg annyi idős lesz, az nem szerelmes. Egy szerelmes vágyik szerelme érintésére.

2010. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

v nem lehet hogy a másikkal azért jutott el olyan hamar odáig mert attól félt hogy ő is el fogja hagyni emiatt...

sztem ha 16 évesen még nem akar sexszelni azt megértem, 16 az elég fiatal, ha csak kicsivel lenékk prűdebb még viszaküldeném micimackót olvasni sex helyett XD

2010. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
v helyére 14:08-at akrtam írni XD ez van ha lasabban nyomom a ctrl-t mint a v-t XD bocsi :S
2010. jún. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!