Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gond-e hogy még nem szexeltünk...

Anonym0117 kérdése:

Gond-e hogy még nem szexeltünk a barátnőmmel? Bár már lassan 2 hónapja együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást.

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretném persze csak ha ő is. egyébként sajátos talán vallási problémái vannak.vagy csak fél az elsőtől..

(17)


2010. szept. 22. 21:40
 1/7 Funktasztikus ***** válasza:
gáz:D már spermium korotokba kellet volna:D
2010. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a bár már lassan két hónapja vagyunk együtt dolgot úgy írod mintha már két éve lennétek együtt. Két hónap az semmi, főleg egy szűz lány esetében, szóval majd ha eltelt két év és még mindig nincs szex akkor kezdj el csodálkozni, vagy furán nézni....
2010. szept. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsi. elfelejtettem mondani. h már lassan 3 éve ismerem. és már voltunk együtt időszakonként, de távkapcsban élünk és így nehéz. de mindig össze jövünk mert akármit teszünk szeretjük egymást még ha szar is így
2010. szept. 22. 22:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem gond. Bocs, de értelmetlen a kérdésed, egyszerűen szerintem bárki, aki kicsit is rendelkezik némi belátással, rájöhet, hogy ez nem olyan, amit időhöz lehetne kötni, és legfőképpen nem lehet erőltetni, siettetni. Csak hagyd, hogy jöjjön minden magától, amikor a kettőtök közötti összhang és a pillanat lehetővé teszi majd, hogy boldoggá tegyétek egymást. Ja, és ne az lebegjen a szemed előtt, hogy még nem szexeltetek, és mikor jön már el végre az ideje, hanem az, hogy mind a ketten a lehető legboldogabbak legyetek.
2010. szept. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem egy kapcsolatban fontos a szexuális együttlét is, hisz anélkül egy idő után kihűlhet a szerelem. De ne ez legyen az elsődleges szempont. Fontos, hogy tudd kivárni azt a pillanatot, mikor a barátnőd is akarja, és akkor lesz teljes az együttlét. Én megértem, hogy férfiból vagy, vannak igényeid, de akkor próbáld egy kicsit megpuhítani, egy idő után beadja a derekát, hidd el. Nyilván lehetséges, hogy a mély vallásossága miatt nem enged, de én valószínűbbnek tartom, hogy fél. A legtöbb lány, fél az első alkalomnál, azt hiszik, hogy valamit rosszul fognak csinálni. Lényeges, hogy tudnia kell, vigyázni fogsz rá (beleértve a védekezést is, ami fontos). Mindenesetre légy türelmes, de azért próbálkozz, ne hagyd rá, egy idő után engedni fog, addig is biztosítsd róla, hogy nagyon szereted :) Sok sikert :)
2010. szept. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én annak idején a páromat megvárakoztattam, mégha eléggé ismertem.

Miért nem kérdezel rá tőle, hogy ne úgy vegye, hogy te rá akarod beszélni?Kérdezd meg, még az is kiderül, hogy csak fél az első alkalomtól.

S nem kell szexelni, van még petting is.;)

2010. szept. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17 évesen 2 hónap után majdhogynem természetes, hogy még nem volt szex. Nem értem, ez miért probléma. Különben se szexszel próbálkozz elsőnek, van petting is a világon például.
2010. szept. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!