Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek megérné ez? Úgy...

Szerintetek megérné ez? Úgy érzem, hogy nem bírom tovább.

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, szeptemberben leszek 19. Az a helyzet, hogy még soha nem voltam együtt fiúval, sőt, még csókolózni sem csókolóztam. (Igaz, hogy már többször is volt szájrapuszi fiúk részéről, de mind "csak" barátilag adták.) Ennek oka abban keresendő, hogy rettentő módon válogatós vagyok, ami még nem is lenne olyan nagy baj, viszont egy szépség, ami ellen próbálok tenni, de nem sokra jutottam idáig. A barátaim olyannak fogadnak el, amilyen vagyok, és így kedvelnek engem. A problémám az lenne, hogy nagyon, de nagyon kívánok a szexet, és úgy érzem, hogy eddig bírtam nélküle. Gondolhatjátok, hogy az a bajom, hogy nincs kivel. Volt már olyan fiú, aki teljesen megfelelt az elvárásaimnak (Még mindig nagyon jóban vagyunk.) és olyan is volt, aki belém volt szerelmes, csak én nem voltam képes viszonozni. Nem akartam olyan kapcsolatokat, amik nem szólnak két hónapnál tovább. Ismerkedni pedig egyenesen utálok, elrettentőek ezek a mostani 18-19 éves srácok. Egyiknek sincs semmiféle egyénisége, egyikkel sem lehet "színvonalasan" elbeszélgetni. Na szóval, a kérdésem az lenne, hogy megérné-e az egyik barátommal elveszteni a szüzességemet? Tudom, hogy ez nagyon k*rvásnak hangzik, de.. higgyétek el, hogy nem vagyok az. Egyszerűen olyan érzésem van, hogy soha az életben nem fogom megtalálni az igazit, és ez nagyon bánt, abban viszont szerencsésnek érzem magam, hogy vannak olyan barátaim, akik el tudnak fogadni olyannak, amilyen vagyok, és szinte bármit megtennének értem. Nagyon szépen kérem, csak normális hangnemű válaszokat adjatok, ne olyanokat, hogy "menjek prostihoz" meg hasonlókat. Éppen elég lelkiismeretfurdalásom van ez miatt. Köszönöm mindenkitől. :)
2010. júl. 5. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azért ne bújj ágyba egyetlen haveroddal sem, hogy végre elveszítsd a szüzességedet! Lehet, hogy nem holnap, vagy holnapután, de évekkel később megbánnád. Én biztos nem tettem volna ilyet, de ez az én vélenyem. Ha pedig a veled egykorú fiúkat nem tartod elég érettnek, nézz körül a 21-22 évesek között. Ott még nem túl nagy a korkülönbség, és talán akad köztük pár érettebb fiú is.


23/n

2010. júl. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Lehet, hogy jobb lenne egy olyannal elveszíteni aki a barátod, mint akit két hónap után utálni fogsz, ki tudja miért. De benne van az is hogy majd nem tudsz úgy tekinteni rá mint az előtt. Többnek fogod tartani mint barát az élmény miatt, hogy ő volt az aki... Vagy pedig nemtudod majd elviselni a közeledben úgy mint eddig barátként.
2010. júl. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha olyannal veszted el, akit nem szeretsz szerelemmel, egész életedben rossz élményed lesz emiatt. És mégnehezebben tudnál párt találni. Ennyire fontos ez? Inkább tanulj, és majd akkor jön az igazi, amikor nem számítasz rá.
2010. júl. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nagyon nem helyes dolog, amit akarok, de ebben a pillanatban nem látok jobb megoldást. Egyébként meg mindig is idősebb barátaim voltak, ha nem az osztálytársakat vesszük figyelembe. :) Úgy érzem, hogy ha megtörténne a dolog, tartani tudnám magamat, ugyanis rengeteg dolog kell ahhoz, hogy valakibe beleszeressek, egy egyszerű szeretkezés nem lenne elég. Teljesen tanácstalan vagyok. :(
2010. júl. 5. 17:58
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már többször is olvastam az oldalon, csak nem értem. Én személy szerint nem tudnék rossz emléket kapcsolni ahhoz, hogy egy nagyon jó barátom szeretkezett velem, és nagyon vigyázott rám.
2010. júl. 5. 18:02
 6/8 anonim ***** válasza:
hülyeség lenne csak ez miatt lefeküdni valamelyik barátoddal szerintem hát hogy élrettentőnek tartod a mai 19 éves srácokat hát én is annyi vagyok és velem ellehet beszélgetni ennek ellenére:P és hűha én is szűz vagyok hát ez van:D .HÁT hogy a barátaid elfogadnak amilyen vagy ez természetes dolog szerintem . Majd megtalálod azt a srácot akinek oda fogod adni magad: bocs kicsit hosszú lett de ez az én véleményem.
2010. júl. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én később válogattam...volt egy csalódásom úgy 16évesen,nagyon szerettem a srácot évekig...de hamar vége lett.Lényeg,hogy 19 éves koromtól kezdve elkezdtem élni.Volt egypár pasim...volt akivel csak szórakoztam,volt amelyikkel jártam.De igazán szerelmes csak 22évesen lettem.Szóval ha úgy vesszük pár évig kerestem az igazit,aki megfelel...de rájöttem,kár keresni a férfiakban a tökéletest,és azt,hogy minden stimmeljen külsőre is belsőre is..Szal ne aggódj.23N
2010. júl. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alapkérdés nem a szüzesség elvesztése -ha jól értettem - hanem egyszerüen szexelni akarsz. Ki akarod próbálni,gyakorolni akarod, mert dolgoznak benned a hormonok. Ha van olyan barátod aki így elfogad partnernek, akivel meg tudod értetni, hogy nem szerelemről hanem a szexről szól a történet, nagyon jó megoldás. (Te legalább nem hiteted el magaddal egy hormonkoncentráció felett, hogy szerelmes vagy. Pedig ez nagy divat mostanság, és akkor úgy érzik, hogy erkölcsösebb a szex mert ők most szerelmesek. Neked is ugyanolyan jogod van hozzá!)
2010. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!