Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? Hogyan tovább?

Mit tegyek? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
lefeküdtem a barátnőmmel és ez volt neki az első. sajnos a dolgok nem úgy jöttek össze ahogyan ő azt tervezte elsiettem a dolgot várnom kellett volna még vele szerintem ő nem is igazán akarta csak már félt hogy nem várok tovább rá. most szexeltünk már azóta kb 20 x és nem tud elmenni tudom hogy ez az én hibám de mit tudok csinálni hogy megoldódjon ez a dolog?
2011. okt. 31. 23:42
 1/8 anonim válasza:

Nagyon sok oka lehet. Szerintem első sorban őszintén ülj le vele beszélni, mire vágyik vagy akarja e a szex-et egyáltalán, ha pedig akarja akkor próbáljátok meg azt, hogy ő irányítson.


És nem feltétlenül a te hibád... de természetesen ha öt perc alatt elmész akkor ne is várd el, hogy ő elmenjen.

2011. okt. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Valószínűleg azért nem bír elmenni,mert te túl hamar elmész.Próbáld meg a szex előtt egy 15 perccel hogy maszturbálsz,aztán amikor valamennyi sperma termelődött 15 perc alatt,azután szexelj vele,így te is tovább bírod kb 20-30 perccel,és addig ő is legalább el tud menni. :)
2011. okt. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megmondod neki, hogy lazuljon, csak arra figyeljen hogy élvezze és nyald ki. Ha erre nem élvez el akkor fejben van valami gond. Meg kell tanulnia, hogy lazuljon el.
2011. nov. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Előre elnézését kérek, de ezt muszáj.


Lehet egy srác bunkó, hülye vagy akármi, de 1 (EGY!) dologban nem szabad hibázni.

Az pedig a lányok első szexuális élménye.


Mint te is írtad, elsietted és még el is bénáztad. Ő nem is igazán akarta.

Remélem tisztában vagy vele, hogy ezzel a csalódással hosszú időkre tönkretehetted a nemi életét.


A legfontosabb alkalomhoz egy rossz emlék köti. Utána még HÚSSZOR eljátszottad ezt vele. Tudod mit mondok neked? K*rvagyorsan szégyelld el magad. Szegény csaj...ahelyett, hogy mostanra már szeretné és vágyna az együttlétekre. Kapott egy kellemetlen és szerintem számára már-már taszító dolgot.


Gratulálok így NEM KELL elvenni egy lány szüzességét.

Istenem...tapasztalatlan idióta tinik, akik ahelyett hogy gameboyoznának próbálnak szexelni.


Most két dolgot remélek:

1. szakít veled és talál egy normális srácot, aki kijavítja a hibádat


2. megjön végre az eszed, és próbálsz ténylegesen tenni a dolog ellen vagy legalábbis nem tovább rontani a helyzeten


köszönöm

-|egy srác akinek fontos a lányok boldogsága|-

2011. nov. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Utolsó: nagyon jól mondod... ! Tökéletesen egyetértek.


Nekem életem első alkalmát jól "elrontották". Azóta (6 éve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) képtelen vagyok rendesen élvezni a szexet, pedig kívánós vagyok nagyon, csak képtelen vagyok eljutni a másik által a csúcsra (masztinál megy).

Azóta volt pár pasim, egyik se figyelt rám eléggé, pedig nem egyszer beszélgettem velük erről...

Mostani párom nagyon figyelmes, és vele először érzem úgy, hogy nagyon élvezem a szexet - még orgazmus nélkül is. Párszor már közel jártam hozzá, csak idő kérdése szerintem!!!:)

Szóval mindenképp tegyél a bnőd kedvére, vagy szerencsétlen évekig ácsingózhat az élvezetek után!!!!

2011. nov. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tudom ,hogy hibás vagyok :( de nagyon szeretem ki tudom még ezt javítani valahogyan?
2011. nov. 3. 14:19
 7/8 anonim ***** válasza:

jobban odafigyelsz a lányra és hogy neki mi lenne a jó


hanyagoljátok a teljes bevetést...legyen csak előjáték ahol TE dolgozol és nem ő


amíg nem lesz így orgazmusa illetve ő nem kezdeményezi a folytatást, addig be ne merd rakni a kukid puncijába


rengeteg weboldalon lehet tanulni az orális sexről, mit és hogyan kellene pontosan csinálnod, hogy jó legyen a lánynak

ideje tanulnod ;)

2011. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát úgy el tud élvezni ha nyalom vagy ha a kezemmel csinálom csak szex közben nem :( nem az első barátnőm és a többi el tudott szex közben is. DE, őt szeretem a legjobban és a szivem szakad meg , hogy így elkapkodtam a dolgot és miattam nem tud :(
2011. nov. 4. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!