Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A debreceni 13-16 éves lányok...

A debreceni 13-16 éves lányok hány százaléka szűz még vajon? Vannak még ilyen fiatal szűz lányok? Szerintetek? 16f

Figyelt kérdés
Én nálam fontos, hogy egy lány tiszta legyen és olyan barátnőt szeretnék, akin nem ment már át a félváros, mert csalódtam az ilyen széthasznált lányokban, úgyhogy most már kimondottan szűz lányokat keresek és mivel fiatal vagyok még megtehetem és remélem, hogy találhatok ebben a korosztályomban szűz lányokat.

#fiú #szűz #lány #Debrecen #találhatnék-e
2012. júl. 15. 16:53
 1/6 AvernusTriad ***** válasza:
48%
Sok szerencsét hozzá, de 14 alatt ne akard, mert a hatóságok nem díjazzák...
2012. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én úgy veszem észre, hogy már nagy részük nem szűz. :S
2012. júl. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos, amúgy meg kibeszélt arról, hogy szexelnék 14 év alattival? Kapcsolatról van szó, nem szexről, az még ráér később, ha ő is akarja, a lényeg, hogy szűz legyen.
2012. júl. 15. 17:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
vannak, igaz mar en is belatom hogy nagyon keves:) Es legtobbszor azok azok, akikrol nem is gondolnad!
2012. júl. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

érdekes... én sok lányt ismerek, akik szüzek, sőt én is az vagyok, és még nem omlott össze körülöttem a világ

(és szerintem te is ismersz, mert vannak, akik csak mondják, mert olyan "menő")

15/L

2012. júl. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Tafakboy válasza:
Debrecen elég nagy,tuti találsz valakit,sok sikert!15/f
2012. júl. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!