Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Volt olyan aki élvezte...

Lányok! Volt olyan aki élvezte az elsőt? Akinek nem fájt annyira?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok,de most van egy srác...Eddig nem féltem, de most, h akár hamarosan megtörténhet, elkezdtem félni, h nagyon fog fájni...Általában izgulós vagyok...rágörcsölök dolgokra...tudom h nem jó, de mit lehet ez ellen tenni?
2012. júl. 14. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt kicsit se.
2012. júl. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
védd a szüzességed mindenáron.. :))
2012. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó volt, sőt. De ehhez kellett az, hogy 18 voltam, érett gondolkodással, jó vűlasztottam partnert és meg volt a tomboló szenvedély. Rettegve meg ha kínosan érzed magad, egyáltalán nem fogod élvezni. Inkább kkor várj még pár hónapot/évet, járj több fiúval (persze nem egyszerre:)), magyarán: nőj fel a szexhez. Nem kell rögtön az első fiúval lefeküdni, aki szépen nézett rád.
2012. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
62%
Én nem vagyok lány, de élveztem az elsőt. A tanárok még kedvesek voltak, délután a napköziben lehetett pihenni, meséket olvastunk magyarórán, játszottunk, igazából épp hogy elkezdődött az iskolai élet. És persze megtanultunk írni-olvasni.
2012. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Érettnek gondolnám magam...lassan a 18-at is betöltöm. A srác is a lehető legtökéletesebb számomra, de világ életemben szégyellős, és gátlásos voltam...
2012. júl. 14. 15:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem kellemes dolog, de azért annyira nem fáj, mint ahogy azt páran elképzelik...
2012. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon élveztem, és egyáltalán nem fájt.
2012. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nekem fájt, de nem annyira, és nem is sokáig. emellett lehetett élvezni is!
2012. júl. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nézd... ez nem egy nagyon fájdalmas dolog. akkor fáj nagyon, ha nem annyira szeretnéd, ha nem olyannal teszed akibe nbízol, vagy nem kedveled, és akkor ha ehhez még fiatal vagy. ha közelítesz a 18 hoz az már normális lenne. ah azt szeretnéd hogy a lehető legkevésbé fájjon és a legélvezetesebb legyen, mond neki hogy hosszu legyen az előjáték, sokáig kényesztessen hogy nagyon beizgulj és az élvezet elfeledteti a fájdalmat de ha félve állsz hozzá, biztosíthatlak hogy fájni fog..
2012. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!