Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok:Volt hogy a pasitok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok:Volt hogy a pasitok nem élvezte a szexet? Fiúk: Volt hogy nem élveztétek a szexet? Alul is olvasd el.

Figyelt kérdés
A barátommal 3év után feküdtünk le egymással elöször.Nem is voltunk együtt sokszor még.egyszer kétszer csak,és nem védekeztünk,és mondta hogy nem élvezi,mert tökre izgul,meg mindenfélére gondol. Mi lehet a baj? Az hogy nem védekezünk és fél hogy "belémélvez" vagy mi?Veletek volt ilyen?Hogy oldottátok meg?
2009. nov. 15. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Hat szerintem a pasi egy nagy f*sz !
2009. nov. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az, hogy izgul. mi itt a rejtvény. kérdezd meg tőle, miért izgul és old meg. a párok ezt szoktál
2009. nov. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
megkérdeztem,azt mondta mert megakar felelni,azt akarja hogy tökéletes legyen.És mert nem védekeztünk... meg hogy nemtudja mi abaj vele...stb..:/
2009. nov. 15. 21:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ez hogy a pasi nem élvezi az lehetetlen mert akkor fel se áll. Az meg hogy három évig nem is érdeklődtetek egymás felől e téren az már rég nagyon gáz.
2009. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Védekezzetek!! Én se élvezném az tuti ilyen helyzetben!! Szex közben meg lehet beszélni, hogy mi az ami jó, és mi nem, próbáljatok ki több pózt és majd kialakul. Ha már tudjátok, mi esik jól a másiknak, akkor nem fogtok félni attól, hogy rosszul csináltok valamit.
2009. nov. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Andrewka ***** válasza:

Sokat beszéljetek és védekezzetek. Ha élvezed és jó amit csinál akkor azt add a tudtára akkor megnyugszik h boldoggá tud tenni. A védekezés pedig alapkérdés, én sem tudnék ellazulni ha nem tudnám h valahogy védve vagyunk


22/f

2009. nov. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! azért nem voltunk együtt 3évemég úgy,mert 13évesen jöttem vele össze.Most 16 vagyok és most éreztük ugy...:)köszönöm mindenkinek! :)
2009. nov. 16. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!