Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok nektek vérzett mikor...

Lányok nektek vérzett mikor elvesztettétek? Fájt?

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem vérzett, de viszont kicsit fájt, de mi úgy csináltuk hogy minden együttlétnél kicsit tovább jutottunk, tehát az első alkalomkor csak kicsit tette be, kb a 3. alkalomkor már fájdalom nélkül sikerült, azóta is teljesen jó minden :) Mondd a barátodnak, hogy legyen gyengéd, esetleg használjatok síkosítót/nyálat akkor jobb, te pedig lazulj el, ne görcsölj rá a dologra mert akkor nem fogsz tágulni, és nem fog sikerülni na meg fájni is fog!
2012. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem vérzett, de nem fájt.
2012. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vérzett, csak fájt. Olyan érzés volt, mitha extra szűk lennék és a fiúnak be kellene gyömiszkélnie. Pár alkalom után már jobb volt, aztán utána már élveztem is :)
2012. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vérzett, ámde fájt. Aztán utána még 6 évig. Aztán végre találtam egy pasit, akivel élvezem. Én se tudok erre gombot varrni, de biztos van oka. :D
2012. júl. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
véreztem de nem fájt.
2012. júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem véreztem de nagyon fájt. Kb. a negyedik-ötödik alkalomig fájt, utána már nem.
2012. júl. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!