Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Milyen érzés volt,...

Lányok! Milyen érzés volt, mikor először lefeküdtetek a barátotokkal? (mikor elvesztettétek)

Figyelt kérdés
Fájt?kellemetlen volt? Utána boldogabbak voltatok?Én most fogok lefeküdni a barátommal először, kicsit félek. 19L
2012. máj. 7. 00:46
 1/4 anonim ***** válasza:

most a percen?

19f

majd írd már meg, h milyen volt.

2012. máj. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fájt, végül nem is fejeztük be, de már nem a fájdalom miatt, hanem hatalmába kerített az "úgy érzem bepisilek érzés". kellemetlen volt. ezt éreztem még pár alkalommal aztán elmúlt. de egyébként semmi utólagos negatív hatással nincs rám. boldog meg összességében vagyok, azért ami azóta történt velünk.
2012. máj. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
75%
ez mindenkinél különböző...nálam például nem fájt,csak 1 tűszúrást éreztem de azt is csak egy pillanatig,nem véreztem,de a végén kicsit fura érzés volt,mikor össze akartam zárni a lábam,nem mondhatnám h fájt,csak fura,szokatlan érzés,viszont a másodiknál már minden rendben volt!egyébként h fáj e vagy sem,az nagyban függ attól h mennyire vagy felizgulva...
2012. máj. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 clariss válasza:

05-07 00:57

a "majdnem bepisilek" az spriccelős orgazmushoz vezetett volna ami ritka :) nem kellet volna abba hagyni. szex közben szinte lehetetlen bepisilni mivel összehúzódik :)

2012. máj. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!